Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №268 від 30.11.2006p.
23429

#Так тримати!

Бронза - це лише початок

Вперше у своїй історії збірна команда України серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху привезла медалі з Європейських футзальних змагань.

Перемігши збірну Голландії у матчі за третє місце - 4:3, українці стали бронзовими призерами першості континенту, що проходила 10-18 листопада у Москві.

На шляху до нагород дружина Володимира Чиркова (головний тренер) здолала шведів - 8:3, іспанців - 5:2, вірменів - 8:1, кіпріотів - 5:2 та словаків - 2:0, поступившись лише у півфіналі майбутнім чемпіонам - росіянам - 1:5.

У складі збірної України на чемпіонаті зіграли і рівняни: воротар Сергій Фролов (на фото справа) та польовий гравець Василь Ажнюк. Перший виконав норматив майстра спорту України, другий уже вкотре його підтвердив.

Успішний виступ Національної команди пояснюється, насамперед, омолодженням складу збірної гравцями нового покоління, до якого і належить Сергій Фролов.

Враження самих спортсменів від першості континенту - лише найкращі. Так, для Сергія змагання такого рівня були першими у його спортивній кар’єрі, дебют виявився напрочуд вдалим. Василь Ажнюк є основним гравцем збірної з 1998 року, тож він уже встиг “понюхати пороху”, але і для нього такий успіх був першим.

До речі, обидва призери є студентами факультету здоров’я, фізичної культури та спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Наступна мета рівненських спортсменів - Чемпіонат планети 2007 року та дефлімпійські ігри.