Асистенти арбітра: Євген Яковлєв (Київ), Михайло Юхименко (Луцьк)

Четвертий арбітр: Роман Блавацький (Львів)

Спостерігач арбітражу: Юрій Скорейко (Чернівці)

Голи: Думанюк (118) - Морозенко (101), Скотаренко (111)

«Агробізнес»: Чернобай, Слотюк, Полторацький, Шум, Дубчак (Гагун, 106), Кухарук (Думанюк, 80), Юхимович (Юрчак, 111), Темнюк, Груша, Семенець, Скакун.

Головний тренер - Андрій Донець

«Верес»: Когут, Пасіч Є., Скотаренко, Заваляк, Западня, Кучеров, Морозенко, Котляр (Хімчак, 113), Пасіч Г., Капаррос Руїс (Горін, 112), Палагнюк (Бердей, 109).

Запасні: Фастов, Чухіновський, Махарашвілі, Ременяк.

Головний тренер - Юрій Вірт

На кубковий матч проти одного з лідерів Другої ліги «Агробізнеса» Юрій Вірт, як і обіцяв, провів серйозну ротацію. На поле вийшли футболісти, які небагато часу проводять в УПЛ, а парою центральних захисників стали хлопці з U-21 Володимир Скотаренко та Володимир Заваляк. Те, що команда грає експериментальним складом, було помітно упродовж всього матчу. Більш зіграні господарі діяли гостріше, особливо старався вихованець Костопільського спортліцею Віталій Груша. У кількох моментах «Верес» врятував Богдан Когут, а в деяких епізодах господарі просто не влучили. У підсумку основний час зустрічі завершився – 0:0.

Екстратайм теж активніше розпочав «Агробізнес», але забив «Верес». На 101-й хвилині з меж штрафного майданчика повз голкіпера пробив Євген Морозенко. Здавалося, коли на 111-й хвилині після передачі Антона Котляра забив Володимир Скотаренко, що це крапка в матчі. Але господарі не здалися, і Артур Думанюк таки порадував численну публіку у Волочиську.

Отож, перемога на класі – 2:1, і «Верес» виходить до 1/8 фіналу Кубка України.

28.09.2017Інформаційна служба НК «Верес»