Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №837 від 25.11.2017p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

Показання до імплантації зубів

Імплантація зубів вже досить тривалий час є однією з найбільш затребуваних процедур в стоматологічній сфері. Встановлюються імплантати у багато разів міцніше і ефективніше інших ортопедичних конструкцій. Перш за все, слід врахувати, що як і будь-яка інша маніпуляція, імплантація зубів має певний ряд свідчень, за рахунок яких можливо її здійснення. Відвідавши кваліфікованого фахівця, пацієнту надається можливість відновити втрачені зуби за короткий термін з мінімальними фінансовими витратами.

Современная "стоматология Киева" - клиника Люми-Дент https://www.lumident.kiev.ua/.

Основні показання до імплантації зубів

Наявність одиночного дефекту зубного ряду при абсолютно інтактних (здорових) сусідніх зубах. При цьому нестачі доктор, проводячи імплантацію, допомагає зберегти цілісність поруч розташованих зубів, повністю виключаючи їх розхитування.

Обмежений дефект зубного ряду. Являє собою проблему відсутності декількох зубів відразу. Виправити обмежений дефект може лікуючий лікар за допомогою імплантації зубів. При такому діагнозі є можливість використання будь-яких імплантатів.

Корневідним дефект зубного ряду. Ця недуга застосуємо до пацієнтів, у яких немає останніх зубів. У наведеному випадку відсутня можливість фіксації знімного ортопедичного протеза, так як для його кріплення необхідна «опора», у вигляді поруч розташованих зубів.

Повна відсутність зубів. Імплантати замінюють на постійній основі все втрачені зуби, і у хворого не буде необхідності щодня виймати протез з рота.

Непереносимість знімаються конструкцій. Імплантація зубів рятує від такої проблеми, як алергічні реакції на протези, до складу яких входить акрил.

З якихось причин зуб зруйнувався дощенту. В такому випадку проводять діагностику на наявність цілісності зубної кореневидної частини зуба, приступаючи потім до процедури імплантації зубів.

Імплантація зубів буде корисна тим, хто страждає від підвищеної стертості емалі зубів, а також, якщо є проблеми зі змиканням щелепи. При відсутності одного зуба найчастіше рекомендується дана процедура. Через два-три місяці після фіксації штучної конструкції у людини значно поліпшується жувальна функція і знижується ризик утворення запальних процесів в ротовій порожнині.

Імплантація зубів набагато краще протезування, так як не потрібно обточувати зуби і видаляти нерви. Імплантація допомагає побороти більшості людей різні комплекси, пов'язані з їх посмішкою. Крім того, дана процедура безболісна, практично нетравматичний, виникнення будь-яких ускладнень знижено до мінімуму.

 

 

Протипоказання до імплантації зубів

Імплантація зубів має ряд найважливіших протипоказань, які перешкоджають її проведенню. Це потрібно обов'язково прийняти до уваги, оскільки недбале ставлення до даної процедури може спровокувати появу різних негативних ускладнень. Лікуючий лікар повинен заздалегідь визначити, чи можна відновлювати пацієнтові втрачені зуби саме за допомогою імплантації або ж йому підійде тільки протезування.

Абсолютні протипоказання до імплантації зубів:

збої в роботі ендокринної системи (цукровий діабет, проблеми наднирників);

погана згортання крові, так як дана недуга може спровокувати велику крововтрату;

остеопороз, остеонекроз, які характеризуються повільним відновленням кісткової тканини, через що зафіксовані імплантати будуть погано приживатися;

порушення психологічного здоров'я: неврози, шизофренія;

наркозалежність, алкоголізм;

проходження курсу лікування злоякісної пухлини;

наявність хронічних недуг, таких як: ревматизм, туберкульоз.

Відносні протипоказання до імплантації зубів:

не проведено комплексна санація (лікування інфекцій, запалень) в порожнині рота;

недотримання належної гігієни ротової порожнини;

захворювання ясен і м'яких тканин;

деформація зубного прикусу;

період вагітності;

пошкодження скронево-щелепного суглоба;

атрофія в області альвеолярного відростка.

Тимчасові протипоказання до імплантації зубів:

захворювання в гострій стадії;

етапи реабілітаційного після операцій;

перший рік після курсу опромінень.

25.11.2017



Рівне-Ракурс №10 від 25.11.2017p. 
На головну сторінку