№270 від 14.12.2006p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Свято наближається
Є хороша традиція у переддень свята Миколая та Нового року писати листи Святому та Діду Морозу. Дітки “звітуються” їм про свої добрі справи та “замовляють” подарунки. А потім, підписуючи конверт: “Діду Морозу” чи “Святому Миколаю”, кидають їх у поштову скриньку. Що роблять наші поштарі з такими листами, і чи багато вони їх отримують? Про це дізнавалася кореспондент “РР”.
Працівники Рівненської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” зазначили, що минулого року вони отримали близько п’ятдесяти листів від діток, більша частина яких була адресована “Діду Морозу”. Всі листи працівники “Укрпошти” відправили до Києва у редакцію дитячого журналу “Пізнайко”. Цього року така ж доля чекає на “казкові листи” маленьких мешканців області.
Дітки інших країн теж активно пишуть листи Чудотворцю та Санта-Клаусу. Більша частина з них потрапляє до Риму, Константинополя, Єрусалиму або, заадресовані до Санти, в поштові відділення Фінляндії, Канади та Аляски. Там у нього є вигадані дітьми адреси і навіть спеціальний поштовий індекс. Виявляється, що пишуть листи Чудотворцю й дорослі. Правда, більше із країн Скандинавії та США.
Педагоги дають пораду батькам: варто натякнути дітям, що лист до Миколая та Діда Мороза не обов’язково кидати в поштову скриньку. Його можна покласти просто на підвіконня, і Дідусь Мороз чи Святий Миколай обов’язково його заберуть і прочитають. А виконання бажань, звісно ж, - за батьками!
19 грудня вшановуватимемо Святого Миколая.
Народні синоптики радять у цей день звернути увагу на погоду. І додають: якщо на Миколу випаде великий іній - це на гарний урожай хліба; якщо піде дощ - буде врожай на озимину; буде морозний день - на врожай городини.
14.12.2006 | Ольга ДОЛЯ |
Рівне-Ракурс №10 від 14.12.2006p. На головну сторінку |