Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №271 від 22.12.2006p.
23429

#Волейбол. Вища ліга

Невдачі на тайм-брейку

НУ-ЧІПБ-“Круг” (Черкаси) - “Регіна”-АРТ (Рівне) - 3:2 (22:25, 25:11, 20:25, 25:23, 15:13) та 1:3 (25:22, 23:25, 14:25, 13:25).

“Медуніверситет-Олімп” (Вінниця) - Регіна”-АРТ (Рівне) - 0:3 (18:25, 18:25, 23:25) та 3:2 (34:32, 25:20, 14:25, 25:27, 15:12).

Волею упорядників календаря чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги рівненська “Регіна”-АРТ завершальні матчі першого кола та стартові ігри другої половини першого етапу проводила на виїзді у Черкасах та Вінниці. Фарм-клуб чинного чемпіона і володаря Кубка України - команда Національного університету-ЧІПБ-“Круг” - на своєму майданчику в Черкасах зуміла у першому матчі вирвати перемогу у наших землячок у заключних двох партіях драматичного п’ятисетового поєдинку з мінімальною перевагою у рахунку - 25:23 та 15:13. Повторна гра пройшла при перевазі підопічних Валерія Пархоменка. Лише у першій партії господарки ніби за інерцією святкували успіх, а потім “Регіна”-АРТ тричі поспіль довела свою перевагу над суперницями.

У цьому сезоні рівнянки з вінницькими волейболістками зустрічалися в іграх чемпіонату та Кубка України тричі, і кожного разу не залишали “Медуніверситету-Олімп” жодних шансів на успіх. “Регіна”-АРТ у перший ігровий день досить легко переграла господарок із “сухим” рахунком - 3:0.

Наступного дня місцева команда спромоглася виграти дві перші партії. Рівнянки у боргу не залишилися і зрівняли результат - 2:2. Доля поєдинку вирішувалася на тайм-брейку. Більше сил залишилося у вінничанок, які святкували перемогу - 15:13, і у грі - 3:2.

Після ігор восьмого туру наша команда посідає четвертий рядок у турнірній таблиці. Чемпіонат України “пішов” на новорічно-різдвяні канікули. Ігри поновляться 13-14 січня 2007 року. У ці дні рівненська “Регіна”-АРТ на своєму майданчику у спорткомплексі НУВГП прийматиме одного з головних конкурентів за місце у чільній четвірці - команду “Хімік” з Південного.