Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №271 від 22.12.2006p.
23429

#Футзал. Чемпіонат області

Фаворит підтвердив клас

Перед проведенням фінального турніру чемпіонату Рівненщини з футзалу у спорткомплексі ДЮСШ-4 в обласному центрі організатори змушені були змінити формулу проведення змагань.

Причина проста - в одній із підгруп попереднього етапу фіналістів не виявилося, бо команди Радивилівського, Млинівського, Демидівського районів та міста Острога на ігри не з’явилися. Тому вперше фінал пройшов за коловою системою. П’ять колективів, а саме: Рівненського, Рокитнівського, Гощанського, Костопільського районів та міста Рівного, представленого міні-футбольним клубом першої ліги з однойменною назвою, сперечалися між собою за звання чемпіона та призерів. Поєдинки відзначалися напруженою, цікавою боротьбою. Команда Костопільського району дала справжній бій рівнянам, поступившись із мінімальним рахунком - 2:3. Лише в останньому турі визначилися призери чемпіонату. Гощанці поступилися костопільцям - 3:6. Результати інших матчів: Рівне - Рокитнівський район - 7:2, Рівненський район - Гощанський район - 2:2, Рівне - Гощанський район - 6:1, Рокитнівський район - Рівненський район - 0:3, Рівненський район - Костопільський район - 3:2, Костопільський район - Рокитнівський район - 2:4, Рівненський район - Рівне - 0:4, Рокитнівський район - Гощанський район - 1:6.

Отже, чемпіоном області стала команда Рівного - 12 очок, на другому місці - Рівненський район - сім очок, на третьому - Гощанський район - чотири очки. Колективи Рокитнівського та Костопільського районів набрали по три очки і посіли у фіналі відповідно четверте та п’яте місця.