№276 від 25.01.2007p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Освіта
Кожного року, працюючи з абітурієнтами, замислюєшся, що їм, майбутнім спеціалістам - новій генерації українського суспільства - дуже важко зробити остаточний вибір: з одного боку, їм розповідають про перемоги студентів Київського міжнародного університету на престижних міжнародних студентських змаганнях з публічного права імені Бена Телдерса та Філліппа Джессопа, закликаючи присвятити своє життя правничим наукам, з іншого - про проведення під дахом університету Всеукраїнського фестивалю “Молоде телебачення”, що відкриває двері у творчі світи по-справжньому талановитій молоді, або ж пропонують взяти участь у мовленнєвих практиках у різних куточках планети, вдосконалюючи свої знання з 23 іноземних мов, що викладаються студентам носіями мов - дипломатами, членами дипломатичного корпусу України, мотивуючи це попитом на таких фахівців у широкій мережі державних, приватних, відомчих установ, бюро, фірм, що працюють у різноманітних сферах громадського та суспільного життя країни.
З перших кроків в університеті наші майбутні колеги потрапляють у дискусійне науково-дослідницьке поле, бо фахівці стверджують, що на практику формування нової людини у прийдешньому тисячолітті має впливати поєднання “двох культур” - наукової і художньої - та їх майбутній синтез. У Київському міжнародному університеті цей процес відбувається у контексті освітньої ідеології, спрямованої на втілення нової університетської освітньої моделі, що складається з освітнього середовища та професійних освітніх програм для підготовки фахівців з міжнародних відносин та політології, юристів та лінгвістів, журналістів та кінотелемитців, економістів, соціологів та психологів.
Київський міжнародний університет - член Європейської асоціації міжнародної освіти - здійснює підготовку національної, політичної, економічної та наукової еліти України.
Про специфіку освіти у Київському міжнародному університеті ми вирішили поставити запитання ректору КиМУ, професору Хачатуру Володимировичу Хачатуряну (на фото), на яке отримали таку відповідь:
- Німецький соціолог Карл Мангейм вважав, що еліта виконує критичну для існування суспільства функцію, наголошуючи, що існування еліти визначається не жагою влади окремих індивідів, а суспільною та громадською потребою у виконанні стратегічних функцій особливо кваліфікованими людьми. Сьогодні ми вже з упевненістю можемо про це говорити, бо студенти нашого університету з гідністю показали себе під час подій Помаранчевої революції як психологи, журналісти, політологи, допомагаючи пересічним громадянам вірно оцінити тогочасні події, і, повертаючись до Мангейма, говоримо: відсутня еліта - відсутня суспільна стратегія. Ми дійсно готуємо еліту для українського суспільства, яка вже зі студентських лав має сміливість не тільки визначати, а й розв’язувати принципові проблеми, і першим кроком для цього є університетське самоврядування та робота у Студентському парламенті.
Київський міжнародний університет - це елітна освіта, яка дає державі висококваліфікованих фахівців. Його двері відкриті для всього талановитого, обдарованого та інтелектуального юнацтва, тому що тут проводиться ретельний відбір не тільки під час вступних випробувань, але й під час навчання. Студенти можуть обрати не лише спеціальності, а й спеціалізації - відповідно до здібностей і схильностей, отримуючи під час навчання не одну, а дві спеціальності. Критерії відбору - це особисті якості та здібності, а не соціальний стан чи зв’язки. Сам відбір проводиться за допомогою тестування, а це значить, що до нас потрапляють наймобільніші та вольові юнаки і дівчата, яких ми знаходимо не тільки у столиці та столичному регіоні, а й по всій Україні через мережу підготовчих відділень нашого університету.
Увага! Центр довузівської підготовки в м.Рівне: тел. 8 (050) 218-66-47, (0362) 5-43-48
25.01.2007 |
Рівне-Ракурс №10 від 25.01.2007p. На головну сторінку |