Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №282 від 09.03.2007p.
23429

#Футбол

“Славія” виграла зимову першість

Останні матчі зимової першості міста пам’яті В.Шморгуна відбулися минулими вихідними на запасному полі стадіону “Авангард”. У грі за третє місце змагалися команди “Штурм-МЕГУ” та “Седан”. Сильнішими виявилися гравці Міжнародного університету - 2:0.

У фіналі зійшлися дві найсильніші команди турніру - “Власт”, укомплектований нинішніми, або вже екс-гравцями “Вереса” Сергієм Дьомушкіним, Андрієм Федорчуком, Віталієм Шевчуком та іншими, і новачок першої ліги чемпіонату області - “Славія” (Омеляна), у складі якої грав Віктор Газицький.

Фінальна гра, як годиться, була нервовою та напруженою, з непередбачуваною кінцівкою.

За дев’яносто хвилин жодна з команд так і не змогла “розмочити” рахунок, хоча нагод для цього обидва колективи мали цілком достатньо. Підсумок - 0:0.

У серії післяматчевих пенальті, як і у чвертьфінальній грі проти “ОДЕКа”, сильнішою виявилася “Славія”. Два удари з точки здійснив голкіпер омелянців Олексій Дем’янець, якого і визнали кращим воротарем турніру. Приз кращому нападнику також здобув футболіст команди-переможниці - Олексій Грицак.

Нагородження проводив син заслуженого тренера - Володимир Шморгун.