Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №958 від 02.04.2020p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

Хвороби – це відбиток думок: психосоматика в дії

Хвороби – це відбиток думок: психосоматика в дії

Мудрі люди кажуть, що хвороби – це відбиття думок. Вчені підтверджують слова мудреців і стверджують, що наші хвороби – це психосоматика в дії. Якщо вас підводить здоров’я – треба шукати проблему в голові. У нашому організмі все пов’язано. Всі знають, що будь-які наші фізичні та фізіологічні дії результат складних нервових і хімічних процесів. Порушення будь-якої ланки в «ланцюжку» веде до захворювань.

Центр управління в нашій голові. Саме він віддає накази, одночасно стежить за мільйонами процесів в нашому організмі та приймає рішення. Наш мозок – це складний комп’ютер.

Але будь-який комп’ютер потребує грамотного оператора. Оператор – це наші думки. А якщо оператор неадекватний? Припустимо, перебуває в алкогольному сп’янінні або просто в сильному гніві? Він же може накоїти зі складними програмами чорт знає що! І навіть зламати комп’ютер!

Неправильні думки діють на зразок безграмотного або неадекватного оператора складної машини. Вони порушують весь налагоджений процес, тому що починають натискати зовсім не на ті «кнопочки».

Що і як страждає від наших неправильних думок?

Волосся

Волосся виростає з волосяного мішечка, який схожий на тюльпанчик. При найменшому нервовому напруженні «тюльпанчики» закриваються, як перед негодою. В результаті волосся перестає рости та випадає. Якщо напруга постійна – волосся перестає рости взагалі. Недарма зараз у світі зросла кількість жінок, які починають лисіти. Сучасний діловий світ не робить знижки на слабку стать.

Вуха

Людина починає погано чути, коли йому не подобається, що навколо говорять. Дорослі часто лаються на дітей, що ті не чують їх наказів. У даному разі дитина дійсно так сильно відключається від постійного роздратування навколо, що на деякий час йде в себе, «глохне». Дуже часто до старості глохне той партнер, який втомлюється від постійної балаканини своєї другої половини.

Очі

Той же момент, що і з вухами. Короткозорі люди часто просто не хочуть бачити те, що їх оточує.

Серце

Коли людина не відчуває любові та підтримки, його серце починає бути «холодним» у прямому сенсі цього слова. В результаті кров починає текти повільніше і ми поступово йдемо до склерозу судин, анемії, інфаркту, серцевому нападу.

Шлунок

Хвороби шлунка часто походять від страху. Якщо людина постійно чогось боїться або відчуває претензії до навколишнього світу. Виразка відбувається тому, що людина як би з’їдає себе отруйними думками.

Яєчники

Проблеми зі статевими органами походять від незадоволеності життям.

Ноги

Хвороби ніг свідчать про нерішучість людини рухатися кудись вперед. Нижні кінцівки починають давати збій і відмовляти, коли потрібно прийняти важливе рішення.

Зайва вага

Часто виникає у зовсім невпевнених в собі людей, що шукають захисту. Тіло, як би відповідає на прохання захистити його, обростаючи великими формами, створюючи фортецю для маленької переляканої дитини, що знаходиться в середині.

Рак

Сама невивчена хвороба. Але навіть вчені прийшли до висновку, що онкологія відбувається внаслідок глибокої незадоволеності самим собою. Людина як би наказує собі почати саморуйнування.

Якщо ви прислухаєтеся до себе, то погодитесь, що хвороби – це відбиток думок. Отже, починати потрібно з правильного ставлення до самого себе – це найправильніша психосоматика в дії.

02.04.2020Рівне-Ракурс №10 від 02.04.2020p. 
На головну сторінку