№1001 від 04.02.2021p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Правило №1. Вентиляція і сухість сухофруктів
Правило №2. Зберігання
Якщо ви висушили різні фрукти, то краще не змішуйте їх в одній ємності. Кожен продукт має певні показники вологості і смаку, тому змішування всіх продуктів може привести до псування всієї сушки. Краще рішення – роздільне зберігання в різних контейнерах або баночках. Ні в якому разі не зберігайте сушку в поліетиленових пакетах, оскільки недостатня кількість повітря і відсутність вентиляції може стати причиною виникнення конденсату.
Правило №3. Висушування сухофруктів
Якщо ви висушили плоди на дачі, рекомендується ще досушити їх в домашніх умовах. Для цього можна скористатися духовою шафою на низькій температурі. Так ви уникнете не тільки виникнення грибку, але і знищите небезпечні віруси і бактерії.
Правило №4. Шкідники і моль сухофруктів
Як і будь-який інший продукт, сухофрукти також піддаються нападу шкідників. Щоб цього уникнути, рекомендується класти в одну ємність з фруктами висушену м’яту. Її різкий запах буде відганяти комах і вбереже від виникнення цвілі. Також деякі ставлять поруч сіль, яка вбирає зайву вологу.
Правило №5. Регулярна перевірка зберігання сухофруктів
Щоб зберегти сухофрукти, необхідно періодично їх перевіряти на наявність зіпсованих плодів, цвілі і комах. Якщо ж ви виявили шкідників, потрібно покласти продукт в морозильну камеру на кілька хвилин, потім дати відтанути і просушити в духовці. Так ви знищите не тільки комах, а й їх личинки.
Скільки можна зберігати сухофрукти вдома?
Правильний термін зберігання не перевищує одного року, тому обов’язково ставте мітки про початок процесу зберігання. Звичайно, чим більше сушки, тим складніше за нею встежити, тому краще не запасайтеся занадто великою кількістю продукту. Зберігання сухофруктів в домашніх умовах вимагає вашої участі і уваги.
04.02.2021 |
Рівне-Ракурс №10 від 04.02.2021p. На головну сторінку |