Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1013 від 30.04.2021p.
23429

“ОДЕК” володар суперкубку Рівненської області

Футбольний клуб «ОДЕК» здобув Суперкубок Рівненської області. В ранзі діючого чемпіона та володаря кубку оржівці розіграли трофей з минулорічним срібним призером «Соколом» з Садового.

В матчі-відкритті літнього футбольного сезону вже на п’ятій хвилині Юрію Красномовцю вдався результативний удар, який сміливо в майбутньому може претендувати на гол сезону. На дев’ятнадцятій хвилині рахунок подвоїв Андрій Апанчук. Питання про переможця остаточно було знято на 30-й хвилині, коли Юрій Красномовець оформив дубль. Більше голів в матчі не було забито. «ОДЕК» переміг 3:0 і всьоме в своїй історії здобув Суперкубок Рівненської області. До слова, цей трофей в області було розіграно одинадцятий раз. “ОДЕК” в ньому грав в десяти матчах. Крім оржівців в ньому двічі перемагав сарненський “Маяк” та по одному разу ФК “Малинськ” та “Славія”.