Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1017 від 27.05.2021p.
23429

Фінальна серія плей-оф: БК “Рівне” вибороли перемогу в першому матчі

БК “Рівне” у грі із двома овертаймами вирвали перемогу в першому поєдинку фінальної серії.

БК “Рівне” та БК “БІПА” зіграли стартовий матч фінальної серії Вищої ліги. Гра завершилась з рахунком 98:94 на користь рівнян.

Фінальна серія плей-оф триває до трьох перемог однієї з команд з поєдинками на майданчиках обох суперників.

В першій половині зустрічі БІПА переграла суперника за всіма показниками. Рівне набагато більше кидало, але реалізація була гіршою – 16/40 проти 18/29. Під щитами одесити також були серйозно попереду – 24 підбирання на 14, і в командній грі вони виглядали краще – 12 передач проти 8. Окрім того, Рівне поступалося в дисципліні, що допомогло набрати гостям 7 очок з лінії, тоді як самі господарі штрафні не закидали. Все це дозволило БІПІ піти на велику перерву з перевагою +14.

Після відпочинку Рівне почало краще використовувати свої нагоди. Господарі змогли реалізувати 8 пострілів з 16, з яких 3 триочкових. Натомість одесити відповіли сімома влучаннями, з яких 2 з дальньої. Також Рівне шість очок набрало з лінії, тоді як БІПА – 2. І хоча господарі продовжували поступатися за загальною кількістю підбирань, під чужим щитом вони були попереду – 13 на 8. Все це дозволило Рівному скоротити відставання до 7 очок.

В четвертому відрізку Рівне продовжило свої починання. Команда господарів змогла ще збільшити свій пресинг, змушуючи суперника фолити. Якщо в першій половині БІПА за кількістю набраних очок з лінії була попереду 7-0, то після другої 20-хвилинки Рівне вийшло вперед – 13-11. Варто відзначити лаву запасних господарів, яка на момент завершення 4-ї 10хвилинки мала 46 очок проти 31 у суперника. Це допомогло їм зрівняти рахунок 78:78 і перевести гру в овертайм.

Та одного овертайму аби виявити сильнішого не вистачило. За 8 секунд до завершення п’ятихвилинки БІПА вела +3, але героїчним триочковим Герасимчук поновив паритет, і таким чином перевів матч у другий овертайм. У ньому Рівне завершило свій камбек розпочатий у третій чверті вольовою перемогою – 98:94.