Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1017 від 27.05.2021p.
23429

Рівненські легкоатлети змагались на Командному чемпіонаті України серед дорослих та молоді

17-18 травня 2021 року, у мальовничому місті Луцьк, спортсмени з усіх областей нашої держави змагались на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді.

До складу збірної команди Рівненської області, звісно ж, увійшли спортсмени ОСДЮСШОР, які принесли досить непоганий внесок до скарбнички командного заліку.

Роман Долгушин (тренери Чулаєвська Н.Ю. та Нечипорук І.А.) з особистим рекордом виборов перше місце серед молоді з бігу на 400м з бар’єрами (його результат 53,85с). В загальному заліку цей результат дозволив Роману увійти до п’ятірки кращих серед дорослих спортсменів.

Світлана Жульжик (тренер Фінчук Т.Л.) – з результатом 2.05,54хв, виборола перше місце серед молоді з бігу на 800м. В загальному заліку, серед дорослих легкоатлетів, вона посіла другу сходинку п’єдесталу.

З естафетного бігу 4х400м серед чоловіків, усю четвірку Рівненської області представляли учні ОСДЮСШОР: Олексій Годунко (тренер Нечипорук І.А.), Роман Долгушин (тренери Чулаєвська Н.Ю. та Нечипорук І.А.), Владислав Новак (тренери Дубіч В.П. та Романчук М.С.) та Ярослав Голуб (тренер Романчук М.С.). Пробігши із часом 3.20,18хв, вони вибороли перше місце серед молоді, а в загальному заліку серед дорослих спортсменів, хлопці здобули срібні нагороди.

Також слід відмітити вдалий виступ учня ОСДЮСШОР – Олексія Годунко (тренер Нечипорук І.А.). Олексію зовсім трішки не вистачило для того, щоб піднятись на сходинку п’єдесталу. Із особистим рекордом (1.53,01), він вперше за свою кар’єру виконав кваліфікаційний норматив Кандидата у майстри спорту України, посівши четверте місце серед молоді з бігу на 800м.

Випускник ОСДЮСШОР Дмитро Романюк (тренери Подолянко В.З. та Нечипорук І.А.) у змаганнях з бігу на 400м з бар’єрами, піднявся на першу сходинку п’єдесталу (його результат – 50,32с). В підсумку, Дмитро виборов собі місце у збірній команді України на Командний чемпіонат Європи Супер Ліга, що проходитиме 29-30 травня 2021 року у місті Сілезія (Польща).