Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1017 від 27.05.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

Симптоми застуди, які можуть бути проявом проблем з серцем

Симптоми застуди, які можуть бути проявом проблем з серцем

Проблеми з серцем можуть виявлятися у вигляді симптомів застуди.

Застудні симптоми, такі як біль у грудях, кашель, втома та інші, не завжди можуть відповідати вірусній інфекції. Британські вчені попереджають, що така симптоматика може вказувати на серцевий напад, що розвивається.

У деяких випадках серцевий напад може протікати з недостатньо звичною клінічною симптоматикою. У більшості випадків, розвитку інфаркту передують нетипові симптоми, які легко сплутати з вірусною респіраторною інфекцією, наприклад – грипом.

«Люди можуть помилково прийняти такі симптоми за грип і проґавити час для звернення до лікаря. Адже саме своєчасне встановлення діагнозу допомагає звести до мінімуму наслідки від серцевого нападу, а, можливо, навіть і попередити його розвиток. Також повинні насторожити і поява нудоти, тяжкості у шлунку, запаморочення, утруднення дихання, а також поява відчуття приреченості», – повідомляють експерти.

Основною відмінністю грипу від стану, що передує серцевому нападу, є раптовість: вчора ще абсолютно здорова людина прокинулася з симптомами грипу (ломота у тілі, висока температура, утруднення дихання, запаморочення та ін.).

27.05.2021Рівне-Ракурс №10 від 27.05.2021p. 
На головну сторінку