Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1022 від 08.07.2021p.
23429

Верес поступається Львову у контрольному матчі

Рівненський «Верес» зазнав поразки у контрольному матчі проти Львова.

Львів – Верес – 2:1 (1:1) контрольний матч, 2 липня 2021 року, Львів, стадіон Сокіл

Верес (1 тайм): Когут – Мірошник, Гончаренко, Солдат, Нємчанінов, Панасенко, Кучеров, Г.Пасіч, Є.Пасіч, Сергійчук, Гегедош.

Верес (2 тайм): Бабійчук – Солдат, Гончаренко, Махнєв, Нємчанінов (Данилюк, 66), Петько, Полюлях (Кльоц, 75), Г.Пасіч, Є.Пасіч (Тимофієнко, 75), М.Шестаков, Сергійчук (Гайдучик, 75).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Гегедош (12)

Попередження: Петько (85).

Суперником рівнян у другому матчі першого тренувального збору став клуб УПЛ Львів. Команди дуже швидко обмінялися результативними ударами. На 8-й хвилині львів’яни розрізали нашу оборону передачею крізь центральну зону і нападних господарів реалізував вихід тет-а-тет із Когутом – 1:0. Це був перший удар у площину воріт.

А вже за чотири хвилини Михайло Сергійчук і Роберт Гегедош вдвох розібралися з обороною Львова. Перший асистував, другий забивав – 1:1!

Після перерви суперники мали декілька обопільних нагод для взяття воріт. Більше пощастило з реалізацією львівянам. Переможний гол вони провели на 70-й хвилині зустрічі.

Ця гра підсумувала перший тренувальний збір рівнян.

Вже 5 липня «Верес» розпочав другий тренувальний збір. До 18 липня рівняни житимуть та тренуватимуться у Винниках на базі футбольного клубу Рух.

Також у рамках другого тренувального збору команда Юрія Вірта проведе ще п’ять контрольних матчів. Рівняни зіграють з волочиським «Агробізнесом», львівськими «Карпатами» та «Рухом». Ще два спаринг-партнери будуть визначені згодом.