Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1032 від 09.09.2021p.
23429

Верес поступається Кішварді у товариському матчі

Скориставшись міжнародною паузою у чемпіонаті VBet ліги, рівненський Верес зіграв контрольний матч проти лідера чемпіонату Угорщини – Кішварди.

Кішварда – Верес – 2:1 (2:0) контрольний матч

3 вересня 2021 року, Кішварда, стадіон Варкерті

Верес: Кичак – Олексієвець (Є.Пасіч, 46), Мірошник (Гук, 84), Махнєв, Солдат, Полюлях (Кучеров, 79), Петько, Тимофієнко, Панасенко (Кльоц, 46), Дахновський (Г.Пасіч, 71), Сергійчук (Смітюх, 84). Запасні: Когут, Бабійчук, Барабаш, Нємчанінов, Гончаренко.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: гравці Кішварди (14, 42) – Тимофієнко (63, з пенальті).

Попередження: Дахновський (70), Кльоц (72).

Футболісти Кішварди, на правах господарів поля, активніше розпочали матч і забили швидкий гол. Після передачі з лівого краю атаки і удару – м’яч від поперечини влетів у ворота Артема Кичака – 1:0.

Шанс відігратися рівняни втратили у середині тайму. Михайло Сергійчук заробив небезпечний штрафний удар перед воротами суперника. Рівняни розіграли стандарт. Але голкіпер Кішварди парирував удар.

Натомість, наша команда пропустила вдруге. Верес помилився під час гри в обороні. Нападник угорців перехопив невдалу скидку нашого захисника голкіперу і забив – 2:0.

Після перерви червоно-чорні один гол відквитали. Угорці сфолили проти Ігоря Солдата у власному штрафному майданчику. А Віталій Тимофієнко розвів м’яч і голкіпера по різних кутах воріт – 2:1!