Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1034 від 23.09.2021p.
23429

Рівненський кікбоксер став переможцем Кубку Світу серед юніорів

Представники спортивного клубу “Праджат” з міста Рівне везуть із Кубку світу з кікбоксингу WAKO, що пройшов днями у Будапешті, чергові перемоги.

У змаганнях приняли участь понад 3000 спортсменів із 45 країн! Серед всіх учачників українська команда заняла друге командне місце у медальному заліку.

Праджатівці везуть у рідний клуб такі нагороди:

• Сімонович Ілона – бронзова медаль Кубку Світу з кікбоксингу WAKO серед старших юначок;

• Пашков Олексій – бронзова медаль Кубку Світу серед дорослих! Олексій виграв два поєдинки, але поступився у півфіналі. Також виконав норматив Майстра спорту України з кікбоксингу;

• Григорій Тершак у достойному бою нажаль все ж поступився в 1/4 змагань бійцю із Ізраїля, котрий в результаті став переможцем Кубку світу;

• Пашков Михайло став переможцем Кубку Світу серед юніорів, провівши надважкі поєдинки.