Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1041 від 12.11.2021p.
23429

На чемпіонаті України з плавання спортсмени з Рівненщини вибороли «срібло» та «бронзу»

З 31 жовтня по 3 листопада у м. Миколаїв відбувся чемпіонат України з плавання серед осіб з порушеннями слуху (дорослі та молодь). Рівненську область на змаганнях представляли 2 вихованці комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради – Вадим Гордійчук та Ілля Ритов.

У чемпіонаті України з плавання серед осіб з порушеннями слуху Ілля Ритов став бронзовим призером змагань серед дорослих спортсменів на дистанції 200 м стилем брас.

У чемпіонаті України з плавання серед осіб з порушеннями слуху серед молоді наші спортсмени мають такі здобутки:

- Ілля Ритов на дистанції 100 м батерфляй став срібним призером змагань та посів 3 місце на дистанції 200 м стилем брас;

- Вадим Гордійчук став срібним призером змагань на дистанції 200 м на спині.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювала заслужена тренерка України Ольга Палюх.