№1043 від 25.11.2021p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Чи знаєте ви про нюанси, які допоможуть використовувати властивості вашого порошку або гелю максимально?
Деякі користувачі пральних машин завантажують порошок тільки в лоток, інші впевнені, що класти засоби краще виключно в барабан. Насправді, є деякі обставини, які в кожному окремому випадку можуть вплинути на варіант завантаження. Пояснимо, розповівши про позитивні і негативні моменти барабанного завантаження:
Плюси:
Оскільки миючий засіб стикається з речами безпосередньо, його буде потрібно менше. Можна заощадити.
Лоток залишається чистим (якщо, звичайно, ви не користуєтеся кондиціонером).
При завантаженні в лоток частинки порошку можуть прилипати до внутрішніх стінок машини і при полосканні потрапляти на білизну. Це особливо небажано для людей з контактним дерматитом і дітей. Для них краще барабанне завантаження.
Мінуси:
При завантаженні порошку через лоток велика частина порошку потрапляє в барабан вже в розчиненому вигляді і починає впливати на забруднення раніше.
Оскільки порошок розчиняється не відразу, при зіткненні з темною білизною він може виїсти фарбу.
Таке завантаження порошку не підходить для режиму попереднього прання.
Але є засоби, які сам виробник рекомендує додавати тільки в барабан. В першу чергу – це капсули для прання. Також безпосередньо в барабан додають гелеподібні засоби. Через густу консистенцію з лотка вони вимиваються не в повному обсязі, а ще починають стікати на білизну до початку набору води.
Також безпосередньо в барабан потрібно додавати всі засоби на мильній основі. У таких порошків великі частинки, вони можуть злипатися і забивати отвори кювету. У барабан рекомендують додавати свої засоби і виробники еко-порошків (без фосфатів).
А ось якщо ви при пранні використовуєте кальциновану соду, то її за рекомендацією виробника потрібно додавати тільки в лоток – вона добре розчиняється і повністю звідти вимивається.
25.11.2021 |
Рівне-Ракурс №10 від 25.11.2021p. На головну сторінку |