Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1044 від 02.12.2021p.
23429

Юрій ВІРТ: «Щодо самовіддачі – немає запитань. Хотілося б більше створювати і бити по воротах»

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт прокоментував гру своєї команди у виїзному матчі проти «Колоса» (0:1):

– Важка гра. Без гольових моментів. У першому таймі було більше боротьби. Ми намагалися використовувати фланги. Але мало було переводів з флангу на фланг, було багато браку. І ми до перерви не створили жодного реального моменту. Хоча, й в обороні відіграли надійно.

Що стосується другого тайму, то він продовжився у тому ж руслі, що й перший. Після нашого подарунка суперникам нам довелося більшими силами йти вперед. Хотіли відігратися. Були напів моменти для цього.

Можливо, суперник сьогодні більше хотів перемогти. Ми ж не награли на перемогу, чи нічию. Дуже мало створювали. Щодо самовіддачі – немає запитань. Хотілося б більше створювати і бити по воротах.

Передача Солдата? Не розумію цього рішення. Віддав у центр поля на суперника. Той одразу пробив і гол. У Солдата сьогодні упродовж усієї гри були чомусь проблеми з передачами. Не лише в цьому епізоді.

Випустивши Сергійчука та Гегедоша, хотіли додати свіжості попереду. Бо ми мало пробивали по воротах. Хотіли бачити, особливо від Гегедоша, більше креативу. Але він потрапив вже у таку м’ясорубку на полі, що важко було грати креативно.

Колос багато атакував, вони грали вдома, але, якби не та помилка, в нас би було більше шансів забити у контратаці.

Ну і симпатія арбітра сьогодні однозначно була на боці суперника. Усі свистки були у наш бік.