Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1048 від 30.12.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

Як загадувати бажання в Новорічну ніч

Новорічна ніч ніби спеціально створена для зміни життя. В момент, коли світ переходить на новий часовий виток, кожна людина отримує дивну можливість здійснити свою мрію. Для цього є спеціальні ритуали. Що вони собою являють?

Основні правила

Робота з мрією – процес інтуїтивний і суто особистий. Але все ж є кілька рекомендацій, дотримання яких значно підвищить шанси на здійснення задуманого. Головні правила звучать так.

1. Нікому не розповідати про бажання. Кожна людина – унікальна особистість з власним енергетичним полем. І мрії – це таємне володіння, в яке не можна пускати інших людей. Їх критика і навіть просто недобрий погляд можуть швидко звести нанівець позитивний настрой, необхідний для здійснення ритуалу.

2. Зберігати спокій. Надмірне прагнення досягти мети негативно позначається на ефективності обряду. Енергетична нервозність призводить до того, що людина або нічого не домагається, або знаходить протилежне задуманому. Важливо проводити ритуал в урівноваженому стані свідомості і навіть трохи байдуже, просто виконуючи покладені дії.

3. Сконцентруватися на бажанні. Зосередженість не має нічого спільного з панікою, зацикленністю або нервозністю.

Потрібно просто чітко усвідомити мету і направити на її здійснення частину енергетичних ресурсів. Для цього за 3-7 днів до Нового року можна тримати своєрідний пост. Необхідно відмовитися від улюбленої їжі, постійно нагадуючи собі, що обмеження поставлено заради досягнення мрії.

Існує чимало способів, як загадати бажання на Новий рік: магія допускає навіть створення власних ритуалів, якщо вони натхненні інтуїцією і внутрішнім осяянням. Обряд обов’язково повинен подобатися і не викликати відторгнення: тільки так він принесе користь.

Самий простий спосіб, як загадати бажання на Новий рік

Для обряду не потрібно нічого, крім усвідомлення своєї мети. Близько опівночі, коли всі люди будуть прикуті до годинника і телевізору, необхідно відкрити вхідні двері і вимовити в них бажання. Навздогін слід сказати:

«Все, що сказано мною, вітер вдаль поніс, від очей чужих приховав, від цікавих вух сховав, від рук жадібних зберіг, від поговору злий захистив, до пори до часу під крилом своїм носив, а як час настав – збутися бажанням дав».

Після цього можна повертатися до святкування. Задумане здійсниться в наступному році. Можна загадувати бажання з будь-якої сфери: спосіб універсальний і однаково добре працює з питаннями здоров’я, любові, кар’єри, грошей, успіху.

30.12.2021Рівне-Ракурс №10 від 30.12.2021p. 
На головну сторінку