№1064 від 25.04.2022p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Проте, незважаючи на всі свої переваги вироби зі сталі вимагають такого самого догляду, як і всі інші. Від правильного догляду залежить термін служби та зовнішній вигляд предметів.
У цій статті ми хочемо розповісти, як доглядати предмети зі сталі.
Найголовніше правило бути акуратними при використанні абразивних матеріалів та миючих засобів на їх основі. А також обережно використовувати миючі засоби, в яких використовуються агресивні хімічні речовини. Все це може значно зіпсувати зовнішній вигляд виробів. Перед тим, як використовувати якийсь засіб, слід уважно вивчити інструкцію. А ще краще дізнатися у продавця вироби які чистять можна використовувати при догляді.
Тепер кілька порад та нюансів.
Перша порада. Меблеву фурнітуру, ручки для ящиків, різні кріплення зі сталі, потрібно протерти сухою м'якою ганчіркою. Найкраще підійде для цих цілей фібра.
Друга порада. Якщо під рукою немає спеціальних засобів для догляду та чищення з м'яким миючим ефектом, то цілком підійде спирт або мильний розчин з низькою концентрацією.
Третя порада. Якщо у вас в будинку або квартирі є сталеві вироби з рухомими елементами, то обов'язково потрібно періодично перевіряти їх на рухливість і не забувати змащувати машинною олією або мастилом на силіконовій основі.
Також зараз дуже часто використовують вироби із порошковим покриттям. Наприклад, таке покриття часто використовується в деталях металевих систем зберігання. Такі вироби вважаються набагато більш захищеними та невибагливими у догляді. Їм навіть не знадобляться миючі засоби. Їх досить протерти злегка вологою м'якою ганчіркою. Але не дивлячись на всю простоту існує кілька плавил, які потрібно дотримуватися при догляді за предметами з порошковим покриттям. І ми вас із ними зараз познайомимо.
Перше правило. Не використовувати миючі розчини з абразивними властивостями та агресивним хімічним складом.
Друге правило. У жодному разі не використовувати для догляду металеві щітки, скребки або мочалки.
Третє правило. Не можна допускати контакту виробів з такими агресивними матеріалами, як цемент, побілка, алебастр. Також слід виключити контакти з фарбами, монтажною піною та герметиками.
От і все. Сподіваємось наші поради допоможуть продовжити термін життя ваших улюблених речей.
25.04.2022 |
Рівне-Ракурс №10 від 25.04.2022p. На головну сторінку |