Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1069 від 30.05.2022p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

Вибираємо ламельні основи для ліжка

З давніх-давен люди сперечалися на якій поверхні краще спати - на жорсткій або м'якій. Вчені та лікарі досліджували це питання, а люди вибирали те ліжко після сну, на якому вони відчували себе відпочилими і доводили іншим, що саме ця постіль найкорисніша.

Але після довгих суперечок та досліджень нарешті стало все на свої місця. Було винайдено ортопедичний матрац. Але розкрити повний потенціал і принести користь такий матрац може тільки на ламельному каркасі або, як ще кажуть, на ортопедичній підставі для ліжка.

Давайте тепер разом з вами розберемося у питанні правильного вибору такої підстави.

Почнемо з розмірів та габаритів.

Якщо ви підбираєте каркас для себе, слід враховувати, що довжина його повинна розраховуватись за формулою: ваш зріст + 20 сантиметрів. Ширина має бути не менше 80 сантиметрів для однієї людини та відповідно 160 сантиметрів для двоспального ліжка. Такі розміри дозволяють комфортно розташуватись на ліжку.

Висоту ліжка кожен вибирає під себе. Хтось любить низьке ложе, а комусь зручніше лягати і вставати з високого. Але зазвичай виробники забезпечують каркаси ніжками, довжина яких становить 25 сантиметрів.

На що слід звернути увагу.

По-перше, на якість самих ламелей. Огляньте їх уважно, на ламелях не повинно бути тріщин та сучків, вони не повинні мати сколів.

По-друге, якість основи. Вона не повинна рипіти, на ній не повинно бути отворів для кріплень, які вже розхитані. Ця проблема й у дерев'яних каркасів. Якщо рама виготовлена ??з металу, на ній не повинно бути іржі.

Ви також можете вибрати модель, в якій використовується підйомний механізм. Це дуже зручно, тому що у вас у ліжку з'являється простір для зберігання білизни.

Вони бувають кількох типів.

Перший – ручний. Найнадійніший і найдешевший, з тривалим терміном служби. Однак має один значний недолік. При відкритті не фіксується, тому доводиться тримати конструкцію однією рукою, а другою складати чи діставати речі. Погодьтеся, це не дуже зручно. Тому такий варіант підходить для тих, хто не щодня використовуватиме простір під ліжком.

Другий – пружинний механізм. Добре справляється зі своїм завданням. Фіксується у верхньому положенні. Однак також має свої недоліки – важко піднімається, згодом пружина розтягується та її доводиться міняти.

Третій – механізм на газових амортизаторах. Піднімається легко і безшумно, добре працює з великою вагою. Єдиний мінус – висока вартість.

Ще бувають моделі з електричним приводом із пультом керуванням. Найдорожча, та й зручна конструкція.

Це основні критерії вибору ламельних каркасів для ліжок. Читайте, вибирайте і солодких вам снів!

30.05.2022



Рівне-Ракурс №10 від 30.05.2022p. 
На головну сторінку