Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1081 від 18.08.2022p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс розваг

«Емоції тут заважають»: челябінських геймерів прокотять на Т-34 за перемогу на Уральському турнірі World of Tanks

«Емоції тут заважають»: челябінських геймерів прокотять на Т-34 за перемогу на Уральському турнірі World of Tanks

Наші кіберспортсмени стали кращими на змаганнях в Єкатеринбурзі.

Челябінці перемогли в Уральському танковому турнірі, який був організований компанією «Ростелеком» в Єкатеринбурзі. За перемогу в грі World of Tanks вони отримали ігрові гроші і можливість покататися на справжньому танку — легендарному Т-34. Скільки годин на день потрібно ганяти на віртуальних танках, чому мами не лають геймерів і як святкують перемогу кіберспортсмени — в репортажі ggbet.

Поки на кіберполі гуркочуть танки, обличчя геймерів незворушні. Лише капітан команди дає короткі команди через мікрофон. Ніяких триповерхових матів і розбивання клавіатур. Спочатку здається, що хлопці просто соромляться перед камерами, але потім вони пояснюють — грати потрібно з холодною головою.

— емоції часто заважають. Я спостерігав за грою Пермі і Єкатеринбурга, коли вони «вкочували» через гірку, у них руки тряслися, тому снаряди не пробивали броню, і вони програвали в захисті, — каже учасник Челябінської команди В'ячеслав.

Капітан Челябінської команди «Арігато» Максим Чуніхін зазначає, що за кордоном у професійних геймерів є навіть свої психологи, не кажучи вже про тренерів і менеджерів.

За підсумками відбіркових змагань на турнір потрапили команди з Челябінська, Пермі і Єкатеринбурга. У впертій боротьбі з рахунком 3:2 у фінал вийшли пермяки, а єкатеринбуржці посіли третє місце. Челябінці ж приїхали в статусі фаворитів. У битві за перше місце геймери з суворого Танкограда розгромили суперників, перемігши в трьох раундах і не зазнавши жодної поразки.

— хлопці добре грали. Але завжди є один переможець, і сьогодні ним виявилися ми, — підводить підсумок Максим Чуніхін.

На питання про те, як святкуватимуть перемогу, кіберспортсмени відповідають: «Спочатку виспатися!»

Команду «Арігато» зібрали спеціально для участі в цьому турнірі. Втім, за плечима у хлопців більше п'яти років танкових баталій. За цей час Максим Чуніхін, наприклад, встиг відслужити в армії. Шкода тільки, що в танкові війська юнака не взяли .

— мені, як і будь-якому хлопцю, цікава тема зброї і техніки, читав на https://ggbet.rocks/ru. І, звичайно ж, хотілося б покататися на справжньому танку, — зізнається переможець турніру. — раніше, коли було побільше часу, грав по кілька годин на день. Зараз для мене це хобі, для підготовки до турнірів достатньо двох годин. Так намагаюся знаходити компроміс з сім'єю.

А ось ще один Челябінець Микита зробив своє захоплення заробітком. Будучи студентом другого курсу енергетичного коледжу, молода людина заробляє близько 20 тисяч на місяць. Каже, при такому розкладі мама не лається.

— допомагаю іншим гравцям — слабшим. Гра багато нервів спалює. Поки вчуся, заробляю, потім, напевно, часу не буде. Зараз встигаю не тільки пограти, але також вчитися і ходити в спортзал, — розповідає Микита. — донедавна знав усі модифікації танків, зараз призабув. Покататися на справжньому — це новий «експірієнс» (від англ. experience — досвід, враження . — Прим. авт.). Але не більше. Потім розповідати, що переміг World of Tanks і проїхав у справжньому танку.

Варто відзначити, що Росія стала першою країною в світі, яка визнала Кіберспорт офіційним видом спорту. Це сталося в 2001 році. Для тих, хто досі вважає комп'ютерні ігри дитячими витівками, наведемо кілька цифр: у професійній лізі топові команди отримують зарплату до тисячі доларів, правда, згідно з контрактами, вони повинні тренуватися певну кількість часу і брати участь в турнірах — як і звичайні спортсмени. Призовий фонд на крутих турнірах перевищує 100 тисяч доларів. Крім того, навіть цей вид спорту в якійсь мірі може допомогти людині вдосконалюватися.

— є таке поняття, як механічне відпрацювання гри, коли у спортсмена, який відіграв достатню кількість годин, з'являються безумовні рефлекси, і відпрацювання відбувається на підкірці. До цього рівня потрібно прагнути, але якщо подивитися тренування професійних команд, там приділяється більше часу тактичним моментам: розбору карт і можливостей використання текстур місцевості, аналізу суперника і відпрацювання можливості протидії, — розповідає головний суддя Уральського танкового турніру Іван ЗАБІРКО. — гра розвиває аналітичне і стратегічне мислення. Це тренування для розуму як шахи або будь-яка гра, яка не вимагає фізичних зусиль. Ну як не вимагає... на фіналах великих турнірів потрібна концентрація по 8-12 годин. Не всякий витримає це.

— безумовно Кіберспорт відрізняється від ігрових видів спорту — таких як біг, хокей, але в будь-якому випадку це спорт. І щоб досягти успіху, як і в будь-якому спорті необхідна довга і якісна підготовка, — додав директор по роботі з корпоративним і державним сегментами компанії «Ростелеком» Антон Кузнєцов.

Покататися на справжньому танку хлопці зможуть влітку. Відреставровану модель Т-34-76 зразка 1941 року надасть Музей військової та цивільної техніки Уральської гірничо-металургійної компанії (Верхня Пишма).

18.08.2022



Рівне-Ракурс №1081 від 18.08.2022p. 
На головну сторінку