Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1101 від 19.01.2023p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

Речі, які категорично не можна тримати поряд із Wi-Fi роутером

Речі, які категорично не можна тримати поряд із Wi-Fi роутером

Зараз Wi-Fi роутер є практично в кожному будинку, адже від інтернету залежать буквально всі: хтось обожнює дивитися фільми в мережі, хтось працює з дому, а хтось годинами любить розмовляти по відеозв’язку.

Складно якось заглушити сигнал роутера, зате він сам може розмагнітити карти з магнітною смугою і знизити якість передачі портативних пристроїв. Постраждати від пристрою можуть, наприклад, брелоки від машини або шлагбаума.

Не зберігайте поруч банківські або знижкові карти, інакше вони швидко прийдуть в непридатність. Зате карта, у якій є чіп, ніяк не постраждає.

Почати працювати з перебоями може брелок автосигналізації. Також рекомендують прибрати подалі ключ від домофона, щоб уникнути розмагнічування, і блютуз-гарнітуру.

Заглушити Wi-Fi сигнал здатні мікрохвильова піч, працюючий пилосос та інші прилади з двигунами, що стоять поруч з роутером.

Не варто загороджувати роутер різними металевими предметами, в силу того що метал розсіює енергію електромагнітного поля.

Ймовірно, ви стикалися з такою ситуацією, що у віддалених куточках квартири сигнал ловить гірше. Щоб цього уникнути, розташуйте ваш Wi-Fi роутер подалі від бетонних і цегляних ніш в стінах.

Щоб не потрапляти під вплив маршрутизатора щодня, не розміщуйте його поруч зі спальними місцями. Випромінювання, звичайно, мало, але якщо стикатися з ним регулярно, то це може погано позначитися на вашому здоров’ї.

19.01.2023

Рівне-Ракурс №10 від 19.01.2023p. 
На головну сторінку