Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1109 від 09.03.2023p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

У Рівненському міському пологовому будинку оновили відділення

У Рівненському міському пологовому будинку оновили відділення

У Рівненському міському пологовому будинку оновили відділення інтенсивної терапії новонароджених, відділення пост­інтен­сивного догляду та закупили нове обладнання. А також відкрили 5 палат сумісного перебування для мам з дітками. На модернізацію відділень кошти виділили з бюджету міста.

За словами секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна, це надзвичайно важливий проєкт, реалізований спільними зусиллями муніципальної влади і неймовірно відданого своїй роботі і своїм пацієнтам колективу Рівненського міського пологового будинку.

«В медзакладі вдалося відремонтувати приміщення, оновити реанімаційний зал, закупити надважливе сучасне медичне обладнання. Усе облаштовано за європейськими стандартами, задля комфортних та безпечних умов для породіль та немовлят. Щира подяка усім медикам цього пологового будинку, які щодня борються за життя та здоров’я кожної дитини. Окремо хочу подякувати головному лікарю Світлані Муравській за професійність та відповідальність, з якою вона підходить до організації роботи закладу», – зазначив Віктор Шакирзян.

Очільниця закладу Світлана Муравська розповідає, якісний сервіс – це основний принцип роботи пологового будинку, через що цей медзаклад постійно вдосконалюють.

«Ми отримали обладнання, яке відповідає сучасним потребам. Тобто, жінка, яка звертається до нас в заклад отримує допомогу за всіма європейськими стандартами. Тому що на сьогоднішній день, потужнішого обладнання для дитячої реанімації просто немає в природі. З думкою про майбутнє наших дітей, в ці нелегкі часи, нашому закладу вдалося провести колосальну роботу – відкрити комплекс відділень, що відповідають за наших новонароджених пацієнтів. Капітальний ремонт, обладнання, вузькоспеціалізована апаратура – це результат спільної роботи багатьох небайдужих людей», – розповідає Світлана Муравська.

Варто зазначити, що Рівненський пологовий будинок посідає лідерські місця в Україні щодо якості надання медичних послуг. Нині, нова ціль, яку перед собою ставлять медики – створення відділення екстракорпорального запліднення.

За повідомленням пресслужби

09.03.2023

Рівне-Ракурс №10 від 09.03.2023p. 
На головну сторінку