№1114 від 14.04.2023p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Хімічна завивка була однією з найпопулярніших процедур років десять тому. Багатьом хотілося пишну об'ємну зачіску, незважаючи на агресивні склади використовуваних засобів.
Зараз найпопулярнішою процедурою в салоні є делікатна біозавивка. Це щадний спосіб надати волоссю тривалого обсягу. Підходить для власниць волосся різної довжини та густоти.
Як і у будь-якої процедури, у біозавивки є свої плюси та мінуси. Перед тим як записатися в салон, потрібно розібратися, які переваги та недоліки у процедури.
Переваги:
Об’єм. Біозавивка додасть об'єму навіть навіть найтоншому волоссю.
Модні локони. Останні кілька років у моді природні локони. Тепер, щоб зробити трендову зачіску, не потрібно витрачати час зранку і намагатися самостійно зробити укладання плойкою.
Щаслива формула. Хімічний склад більш щадний, ніж у класичної хімічної завивки. Тому після процедури волосся не виглядає перепаленим, не випадає. І точно, біозавивка більш щадна процедура, ніж щоденні маніпуляції з феном, праскою або плойкою.
Довгостроковий ефект. Якісно зроблена біозавивка тримається 5-7 місяців. Залежить це від деяких факторів: початкового стану волосся, засобів, що використовуються (шампуні, бальзами, маски).
Немає протипоказань до фарбування волосся, тому можна сміливо підфарбувати коріння або змінити колір.
Нелоліки:
Індивідуальна непереносимість. Деяке волосся не сприйнятливе до хімічних складів – фарба не береться або не лягає належним чином, не тримається укладка. Швидше за все і біозавивка не дасть результату.
Зміна структури волосся. Багато хто відзначає, що після процедури волосся стає більш сухим і пористим. Варто зауважити, що найчастіше такий результат не внаслідок процедури, а через початковий стан волосся.
Процедуру не рекомендують робити вагітним і жінкам, що годують. Протипоказанням є захворювання шкіри голови та запальні процеси в організмі.
Після процедури біозавивки варто переглянути засоби догляду за волоссям - шампуні, бальзами і маски. Краще використовувати спеціальні лінійки, які призначені для живлення волосся. Якщо нехтувати порадами майстра, то волосся швидко втратить гарний доглянутий вигляд.
Є кілька найпопулярніших і найпоширеніших засобів для проведення процедури:
Шовкова або протеїнова завивка - до складу засобів входять протеїни шовку, які надають волоссю природного блиску та еластичності. Цей склад вважається щадним і рекомендується для дівчат із знебарвленим волоссям. Цей же склад рекомендують для корекції біозавивки – через 4-5 місяців після проведення процедури.
Японська біозавивка – до складу входять амінокислоти, колаген, білковий коктейль. Відмінно підходить для жорсткого волосся, яке не піддається хімічним складам. Японська завивка відмінно підійде володаркам довгого і густого волосся.
Італійська біозавивка Mossa – на основі екстракту бамбука, морських водоростей та мінералів. Найчастіше застосовуються для коротких стрижок та прикореневого об'єму. Підходить для фарбованого волосся - не змінюєть колір. Волосся після процедури має гарний доглянутий вигляд, залишається м'яким і живим.
Американський спосіб - у цьому випадку використовуються спеціальні бігуді Olivia Garden, які після накручування скріплюються між собою та утворюють єдину конструкцію.
Майстер індивідуально підбирає засіб та спосіб накрутки, залежно від довжини, кольору та стану волосся. Вибрати перукаря, який спеціалізується на біозавивці, можна на цій сторінці.
Біозавивка – це не просто накрутити локони. Майстер обов'язково запитає, які саме кучері хочете - дрібні, великі, об'єм від самого коріння або від середини довжини. Виділяють такі види накрутки волосся:
Прикоренева накрутка волосся - використовується для надання прикореневого об'єму волоссю, залишаючи при цьому довжину та форму зачіски. Робиться накрутка за допомогою начісу, гофре або коклюшками.
Вертикальна накрутка - пасма накручуються на бігуді з отвором біля основи. Бігуді можуть бути конусоподібної або циліндричної форми. Накрутка пасм робиться від коріння волосся.
Спіральна накрутка - використовуються коклюшки у вигляді пружини, накрутка робиться від коріння. Вони зроблені з пластичного матеріалу, всередину заправляється локон і закручується. Під час процедури волосся знаходиться усередині стайлера, а не намотане зверху.
Горизонтальна накрутка - волосся поділяється на вертикальні проділи, накрутка пряжів робиться від кінчиків волосся до коріння.
Складна накрутка - робиться укладка з чітким напрямом локонів. Яскравий приклад такої біозавивки – голлівудська укладка.
Від способу накрутки волосся залежатиме кінцевий результат зачіски. Крім способу накрутки, також враховується товщина пасм волосся. Чим тонше пасма і більше коклюшок використовується, тим пишніше буде кінцевий результат.
Біозавивка – це професійний догляд за волоссям. Спеціально розроблені засоби не лише подарують гарні кучері, але й надають їм природного блиску та еластичністі.
14.04.2023 |
Рівне-Ракурс №10 від 14.04.2023p. На головну сторінку |