Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1120 від 25.05.2023p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

Які продукти потрібно зберігати виключно у фользі, а які не можна?

Які продукти потрібно зберігати виключно у фользі, а які не можна?

Такий матеріал, як фольга, з’явився ще у XX столітті. Зараз він вважається незамінним на кухні, оскільки з його допомогою можна вирішити багато проблем. Часто сучасні господині використовують фольгу для того, щоб зберегти смак певних продуктів. Але не всі замислюються над тим, що є їжа, яку в жодному разі не можна зберігати таким чином. Це пов’язано з реакцією взаємодії фольги та продуктів.

Зберігання виключно у фользі: які продукти можна загортати в цей матеріал?

Селера, броколі та листя салату

Найчастіше селера продається в пакетах і коли люди купують даний продукт, то вони його не дістають з упаковки, тому що думають, що його можна зберігати лише так. Але якщо ви хочете насолодитися смаком улюблених овочів, то краще пластиковий пакет замінити фольгою.

Цей продукт може залишатися свіжим і хрустким до місяця, якщо його щільно загорнути у фольгу. Також у такий спосіб можна зберігати улюблений багатьма латук та броколі. Ті, хто дотримуються правильного харчування, знають хитрощі, пов’язані зі зберіганням зелені.

Продукти з різким запахом

Продукти із сильним запахом також можна загорнути у фольгу. Йдеться про рибу, страви, в яких одним із основних інгредієнтів є часник і т. д.

Які продукти заборонено зберігати у фользі?

Кислі продукти

Напевно, ви неодноразово бачили дивні плями, які з’являються на продукті після того, як ви його дістали з фольги. Це означає, що пішла реакція, спричинена дотиком фольги з їжею. Саме тому кислі продукти краще зберігати у холодильнику без контейнерів. Незважаючи на появу нальоту, страва, як і раніше, їстівна, але мало кому сподобається такий неапетитний вигляд.

Цитрусові та помідори

Продукти з високим вмістом кислот у жодному разі не можна поміщати у фольгу, тому що реакція не змусить себе чекати. Йдеться про томати та улюблені цитрусові фрукти. Кислота вступає у реакцію з алюмінієм, з якого виготовлена фольга. Більш того, частинки металу можуть проникнути в їжу, а це дуже небезпечно.

Тепла їжа

Теплу їжу краще зберігати без фольги. Це пов’язано з тим, що є велика ймовірність потрапляння алюмінію в організм людини разом з їжею. Саме тому із фольгою слід бути у повсякденному житті максимально акуратними. Якщо ви щось приготували і хочете поставити поряд з іншими продуктами, але при цьому переживаєте, що запах пошириться по всьому будинку, фольгу все одно використовувати у жодному разі не можна.

25.05.2023



Рівне-Ракурс №10 від 25.05.2023p. 
На головну сторінку