Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №300 від 12.07.2007p.
23429

#Коротко

Чекаємо медалей

До фінальної частини Літніх спортивних ігор України вийшла збірна Рівненської області з футболу серед гравців 1989-1990 років народження, сформована на базі ФК “Штурм-МЕГУ”. [карты gps навигато]

На шляху до фіналу рівняни у рамках зональних змагань, що проходили у Вінниці, у чотирьох матчах здобули дві перемоги та двічі зіграли унічию.

Підопічні Миколи Філіна результативною нічиєю - 1:1 завершили поєдинки проти збірних Полтавської та Вінницької областей. Після цього була мінімальна перемога над збірною Тернопільщини - 1:0 та впевнений виграш у львів’ян - 2:0.

У підсумку дві путівки до фінальних змагань вибороли збірні Рівненської та Вінницької областей, які набрали однакову кількість очок.

Срібло Хлістунової

Рівнянка Анна Хлістунова здобула срібну медаль на дистанції 200 метрів у рамках Третіх спортивних ігор чемпіонату України з плавання, що проводилися в Євпаторії.

Золото на своїй “коронній воді” здобула ще одна українська “золота рибка” - Яна Клочкова. На фініші рівнянка поступилася своїй більш досвідченій суперниці менше, ніж однією секундою.

Наступного місяця Анна братиме участь у відкритому чемпіонаті Франції та у Всесвітній Універсіаді, яка відбудеться в Таїланді.

Гончар збирається судитися

Як повідомляє сайт “Чемпіон”, рівненський велогонщик Сергій Гончар має намір подати позов на свою вже колишню команду “Тімобайл”.

Сергій незгодний з тим, як його звільнили. Мовляв, оголосили у пресі, що у його крові заборонені речовини, при цьому жодних результатів самому спортсмену не надали. Гончар вважає, що будучи звинуваченим у допінгу, у 37 років йому складно буде знайти новий клуб.