Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1200 від 26.12.2024p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс кримінальний

Вісім років за ґратами за розбійний напад на жінку

Вісім років за ґратами за розбійний напад на жінку

Обвинувачений, уродженець Запоріжжя, який чотири рази був судимий за вчинення крадіжок, грабежів та розбоїв, пояснив, що таких наслідків не хотів, а вчинив злочин через алкоголь.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня 40-річний здолбунівчанин, будучи напідпитку, на одній із вулиць побачив жінку й вирішив її обікрасти.

Спершу запитав, яка година, а коли не отримав відповіді двічі вдарив кулаком в область голови 59-річній місцевій жительці. Потому нападник розбив телефон та викрав сумку з грішми та документами.

Жінка дійшла до сусідки, яка й викликала швидку та поліцейських.

Працівники карного розшуку оперативно розшукали зловмисника.

За фактом розбою слідчі повідомили йому про підозру за ч.4 ст.187 КК України.

Суд обрав 40-річному здолбунівчанину запобіжний захід у виді тримання під вартою, де він перебуває і досі.

Слідчі закінчили досудове розслідування та за процесуального керівництва прокуратури скерували матеріали кримінального провадження до суду. Відповідно до експертизи, завдані тілесні ушкодження відносяться до категорії середньої тяжкості. Документи повернуто власниці.

Суд виніс вирок: вісім років позбавлення волі із конфіскацією майна. Однак він може бути оскаржений упродовж 30 днів.

26.12.2024



Рівне-Ракурс №1200 від 26.12.2024p. 
На головну сторінку