Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1226 від 28.04.2026p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

В Рівненському обласному протипухлинному центрі запрацював новітній рентгентерапевтичний апарат

В Рівненському обласному протипухлинному центрі запрацював новітній рентгентерапевтичний апарат

Це новий сучасний рентгентерапевтичний апарат - WOmed T-200 німецького виробництва, який розширює можливості лікування як онкологічних, так і неонкологічних захворювань.

У медзакладі розповідають, що апарат ефективно застосовується у сфері онкології при базальноклітинному та плоскоклітинному раку шкіри, карциномі Меркеля та поверхневих метастазах.

Водночас його функціонал значно ширший. Обладнання використовують для лікування неонкологічних станів — зокрема, п’яткових шпор, запалення сідничного нерва (ішіасу), запалення трійничного нерва, дегенеративних захворювань хребта, артриту, періартриту, епікондиліту та остеомієліту.

Апарат дозволяє проводити поверхневу, напівглибоку та глибоку променеву терапію, що дає змогу індивідуально підбирати оптимальне лікування для кожного пацієнта.

У центрі розповідають, впровадження такого сучасного обладнання є важливим кроком до підвищення якості медичної допомоги та розширення можливостей лікування для пацієнтів усього західного регіону України.

28.04.2026За повідомленням Рівненської обласної ради



Рівне-Ракурс №1226 від 28.04.2026p. 
На головну сторінку