23429

#Волейбол

З лідером - унічию

“Регіна-Арт” - “Іскра-Педуніверситет” - 0:3, 3:2

“Реґіна-Арт” у п’ятому турі волейбольної вищої ліги на своєму майданчику поділила очки у протистоянні з луганською “Іскрою-Педуніверситет” - 0:3, 3:2.

У першій грі рівнянки не змогли гідно протистояти луганчанкам, які ще минулого року грали у волейбольній Суперлізі.

Господарі краще розпочинали кожну з партій першого матчу. Проте гості, діями яких керувала досвідчена Юлія Кузнєцова, щоразу відігравалися і виходили вперед.

Перші два періоди волейболістки “Регіни-Арт” програли - 19:25 та 21:25.

Лише у третій партії уболівальники побачили щось схоже на справжню боротьбу. Кожна з команд по черзі виходила вперед і мала нагоду перемогти. За такої гри вирішальними факторами стають досвід та кількість помилок. Саме через безглузді помилки рівнянок “Іскра” виграла період - 31:29, а потому - і матч.

Набагато краще виступили господарки майданчика наступного дня. Програвши першу партію - 21:25, рівнянки зуміли зібратися з силами і перемогти у другій - 25:18. У третьому періоді сильнішими знову були луганчанки - 26:24. І все ж, підопічні Валерія Пархоменка зуміли зрівняти рахунок і вийти вперед, вигравши четверту партію - 27:25 і тай-брейк - 15:12.

Ігри наступного туру “Регіна” проведе 17-18 листопада у Черкасах проти “ЧІПБ-Круг”.

Валерій Пархоменко, головний тренер “Регіни-Арт”: “У першій грі ми дуже багато помилялися. Без шансів програвали закінчення останніх партій. “Іскра” - дуже сильна команда. Луганчанки мають багатий досвід виступів і на рівні Суперліги. Проте, у наступному матчі ми підтвердили тезу, що непереможних команд не існує і, як з “Іскрою”, так і з “Россю” ми можемо грати і вигравати”.