Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №330 від 07.02.2008p.
23429

#Гандбол

Лідерство зберегли

Гандбольний клуб “Рівне” залишився одноосібним лідером чемпіонату України серед колективів першої ліги.

Наприкінці січня команда Юрія Басюка в Ужгороді провела матчі другого туру першості.

У першій грі рівнянки легко перемогли клуб “СДЮШОР-2” (Київ-Ірпінь) - 42:27.

У наступному поєдинку наші дівчата переграли “Спартак-2” (Київ) - 39:20.

У заключному матчі туру суперницями ГК “Рівне” стали господарки майданчика - “СДЮШОР-Карпати” (Ужгород).

Гандболістки із Закарпаття теж здобули дві перемоги у попередніх зустрічах і серйозно націлилися на перемогу. Проте молодші і менш досвідчені рівнянки деякий час повністю переважали суперника і навіть вигравали по ходу першого тайму. Ужгородські спортсменки з поразкою миритися не бажали і у хід пішла груба сила. Ще у першій половині гри через важку травму майданчик покинула Ірина Проніна (головна ударна сила ГК “Рівне”). Після перерви травми зазнала ще одна гандболістка ГК “Рівне” - Наталія Оболонська.

У підсумку, “СДЮШОР-Карпати” таки змогли вирвати перемогу - 31:24.

Після другого туру ГК “Рівне”, маючи у своєму активі десять очок, продовжує лідирувати у турнірній таблиці. Другу позицію із вісьмома очками утримує “СДЮШОР-Карпати” (Ужгород).

Тренер ГК “Рівне”, Юрій Басюк подякував підопічним за самовідданість і здобуті перемоги. Також наставник рівнянок розкритикував жорстку гру ужгородських гандболісток та упереджене суддівство, що мало місце в Ужгороді.

За словами тренера нашого клубу, завдання на сезон не змінилося - путівка до вищої ліги чемпіонату.

Матчі наступного туру ГК “Рівне” проведе 22-25 лютого у столиці.

Результати інших поєдинків другого туру: “Спартак-2” - “СДЮШОР-Карпати” - 26:45, “СДЮШОР-Карпати” - “СДЮШОР-2” - 42:30, “Спартак-2” - “СДЮШОР-2” - 26:36.