Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №338 від 03.04.2008p.
23429

#Баскетбол

Закріпилися “на дні” таблиці

БК “Пульсар”, програвши в останній грі регулярного чемпіонату, майже втратив шанси покинути останню сходинку турнірної таблиці.

БК-93 “Пульсар” - “Хімік” (Южне) - 69:83 (26:21, 15:21, 12:19, 16:22).

Судді: В. Боженар, О. Широбоков, О. Нагорний.

Рівне: Фрасенюк (13 очок, 23 хвилини), Рябінін (10, 15), Дятловський (3, 33), Дубнюк (6, 27), Шемосюк (8, 32), Сокур (13, 30), Шкурупій (4, 21), Шелуха (12, 20).

Южне: Келлі (9 очок, 29 хвилин), Братіч (12, 26), Фамутімі (10, 19), Корочкін (11, 27), Чакі (19, 25), Кольченко (3, 22), Кальніченко (0, 6), Агафонов (0, 16), Джексон (19, 30).

Рівняни так і не змогли бодай якось підправити своє турнірне становище. У заключній грі чемпіонату команда Михайла Переверзія програла в рідних стінах “Хіміку”.

Слід сказати, що шанси на перемогу у господарів були. У першій чверті господарі грали краще, аніж южненці і закономірно повели у рахунку - 26:21. Проте гості вже знали, що їхній головний суперник у боротьбі за третю позицію в чемпіонаті, львівська “Політехніка”, свій матч виграв, а отже - пішли ва-банк.

Збільшивши оберти, “хіміки”, у складі яких грало чимало легіонерів (і грали вдало), легко збили атакувальний порив “пульсарівців”. Вже після наступної десятихвилинки одне очко переваги мали гості.

Наступні дві чверті лише підтвердили різницю у класі між суперниками. “Хімік” збільшував очкову перевагу у кожній чверті. До того ж не пішла гра у лідера рівнян, Анатолія Дубнюка (усього шість очок).

Не здивували уболівальників і дублери “Пульсара”, які також “впевнено” програли суперникам із Южного - 81:110.

Тридцять чотири очки та одинадцять підборів набрав у цій грі Вадим Коваль.