Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №340 від 17.04.2008p.
23429

#Футбол

Верес цвіте, а “Верес” знову програв

Весняну частину чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги “Верес” продовжив принизливою домашньою поразкою від броварського “Нафкому” - 0:4.

“Верес” (Рівне) - “Нафком” (Бровари) - 0:4 (0:1).

Рівне: Козіброда - Коломієць, Шевчук (Герус, 71), Колаковський, Котюк, Ткачук (Цвик, 73), Любар, Никончук (Онищук, 80), Назаренко (Лавренюк, 51), Шатковський (Лозян, 60), Шевчук.

Бровари: Іванов - Прохоров, Войнович, Руденко, Фещенко (Панченко, 69), Яценко, Гропа (Козлюк, 61), Кушка (Дмитренко, 78), Шаповал (Довбиш, 55), Негерей (Рафаловський, 73), Костяний (Дуда, 57).

Тренер: Олег Федорчук.

Голи: Шаповал (28), Кушка (66, 69), Козлюк (88).

Попередження: Колаковський (77) - Фещенко (68), Довбиш (70), Кушка (78).

Гра розпочалася із масованих атак господарів поля, які, проте, ніяк не могли довести свої старання до логічного завершення.

Небезпечно зі штрафного пробивав Андрій Федорчук - Іванов відбив м’яча у правому нижньому куті воріт.

Як реалізувати гольові нагоди, “вересівцям” вирішили показати гості.

На 28-й хвилині, залишений у центрі карного майданчика “Вереса”, Сергій Шаповал втілив у гол передачу з правого флангу - 0:1.

Після таких неприємностей господарі не впали духом і продовжували атакувати. Непогані нагоди мали Любар та Коломієць.

Вирішальними у матчі стали три хвилини в середині другого тайму.

На 66-й хвилині Сергій Кушка після “стіночки” з партнером вискочив віч-на-віч із Козібродою і пробив під воротарем - 0:2. Згодом то й же Кушка на швидкості вдруге обіграв Козіброду і відправив м’яча у порожні ворота - 0:3!

Після цього гра втратила будь-який сенс. А за дві хвилини до завершення матчу диво-удар вдався Козлюку. Андрій по діагоналі метрів з двадцяти “закинув” м’яча у дальню “дев’ятку” воріт “Вереса” - 0:4!