Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №359 від 28.08.2008p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Це цікаво

Біохімік встановлює спортивні рекорди

Біохімік встановлює спортивні рекорди

“Новоспечений” рекордсмен України, млинівчанин Тарас КОРНІЮК, днями завітав до Рівного, аби ще раз продемонструвати своє вміння виконувати вправи спортивної гімнастики.

Трохи раніше у спорткомплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка хлопчина здійснив рекордну для України кількість підйомів з переворотом на перекладині. Упродовж трьох годин і п’ятнадцяти секунд Тарас Корніюк виконав одну тисячу триста три перевороти.

Цікаво, що сам рекордсмен вважає заняття спортом лише корисним для здоров’я хобі. Своє життя хлопець бажає присвятити роботі за спеціальністю - біохімії.

- Тарасе, як так сталося, що ти почав серйозно захоплюватися гімнастичними вправами?

- Моє життя завжди було пов’язане зі спортом. Спочатку я займався футболом. Проте досить швидко зрозумів, що у цій сфері не досягну значних успіхів. Пізніше займався легкою атлетикою. Але після травми ноги залишив і цей вид спорту. У дев’ятому класі почав займатися на перекладині. Просто заради власного задоволення. Пробуючи різні вправи, захопився саме підйомом з переворотом. Підтягування вимагає постійного напруження рук, тому це більш складна вправа. Наразі рекорд світу з підтягування - усього 362 рази. А от підйом з переворотом на перекладині дозволяє розподіляти навантаження по тілу і чергувати навантаження на різні групи м’язів. Тому підйомів можна виконати набагато більше.

Я дуже довго тренувався і поступово досягнув теперішнього результату.

- Ти не професійний спортсмен, але тренуєшся регулярно. Скажи, чи не виникало бажання покинути спорт?

- Ні. Такого бажання не виникало. Проте був час, коли лінощі брали наді мною гору. У спортсменів, котрі працюють над кількісним результатом, таке буває. Ти досягаєш певної межі і на цьому зупиняєшся, не прогресуєш, не віриш у власні можливості. У мене було таке, коли я досягнув результату у сорок підйомів. Але я зумів змусити себе тренуватися далі і досяг набагато більшого. За весь час занять гімнастичними вправами на перекладині (а це - близько семи років) я не тренувався лише два тижні. Головне у спорті - це цілеспрямованість і

наполегливість. Людський же організм не має меж своїх можливостей.

- Яким бачиш своє майбутнє?

- Спорт залишиться для мене хобі. Ніколи не пізно встановити новий рекорд, або перевершити своє ж досягнення. Життя ж намагатимуся пов’язати зі спеціальністю. Цього року завершив навчання у КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю біохімія. Продовжу навчання в аспірантурі, а потім збираюся працювати в обраній сфері.

28.08.2008



Рівне-Ракурс №10 від 28.08.2008p. 
На головну сторінку