Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №362 від 19.09.2008p.
23429

#Коротко

Коли повернуться перемоги?

Четвертої поразки у сезоні зазнав “Верес”. У черговому турі рівняни у Броварах поступилися “Нафкому” - 2:3.

Господарі поля відкрили рахунок на двадцять п’ятій хвилині гри. З пенальті відзначився Сергій Кушка. Ще у першому таймі Юрій Козлюк також з одинадцятиметрової позначки зрівняв рахунок – 1:1.

На старті другого тайму броварчани зуміли забити два швидкі голи. Упродовж п’ятнадцяти хвилин м'яча у ворота Козіброди відправив спочатку Поздєєв, а потім Бовтрук – 3:1.

Команда Миколи Філіна змогла лише скоротити відставання. За сім хвилин до фінального свистка відзначився Михайло Сергійчук.

Крім того, вже у доданий арбітром час червону картку отримав Українець. Тепер Артем пропустить гру проти “Княжої-2”, що відбудеться 19 вересня.

Сезон закінчено?

Другою у серії плей-офф розгромною поразкою завершилася для “Спідвей-Р” виїзна гонка із угорським “Мішкольцом”.

Відставання нашої команди від суперника склало аж сорок пунктів.

“Мішкольц” – “Спідвей-Р” - 65:25.

Мішкольц: Баєрскі (14 пунктів), Ремпала (11), Норберт (7), Шатмарі (10), Румель (11), Стішаер (7), Табака (5).

Рівне: Франкув (10), Харченко (6), Червінскі (7), Шомберскі (1), Цуканов (1), Михалук (0).

Лише три заїзди зуміли виграти гонщики “Спідвей-Р” в Угорщині (Франкув – двічі, та Харченко) та й ті приносили у підсумку лише нічийний результат – 3:3. Натомість господарі треку чи не у кожному заїзді легко перемагали – 5:1.

Після цієї поразки рівненський клуб втратив будь-які шанси на вихід до Першої польської спідвейної ліги.

До завершення сезону “Спідвей-Р” проведе ще три гонки, найближча з яких відбудеться вже цієї неділі у Рівному проти того ж “Мішкольца”.