Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №370 від 13.11.2008p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Вголос

Сільські ради будуть воювати

Сільські ради будуть воювати

Проти розширення меж міста Рівне виступають депутати сільських та районної рад. 11 листопада окремі їх представники зібралися на прес-конференцію, щоб висловити свої думки стосовно нещодавніх популістських заяв деяких представників міської влади обласного центру.

лазерный принтер

Депутат Рівнеради (фракція БЮТ) Анатолій ЧУГУЄВЕЦЬ на конкретному прикладі намагався довести неможливість такого процесу глобалізації. Ще півтора року тому до нього звернулися мешканці вулиці Присадибна, які нібито живуть у місті, користуються міськими комунікаціями, але фактично знаходяться на районній землі. До них відмовляється приїздити швидка допомога, питання вивезення сміття та проведення води потрібно вирішувати через сільську раду. Великоомелянська сільська рада погодилася прийняти вулицю на баланс, районна рада також дала дозвіл. Здається, що лишилося лише чекати на відповідь обласної ради, як депутати підняли питання про розширення меж міста, що ще більше збентежило мешканців Присадибної. Але якщо питання однієї вулиці займає стільки часу, що тоді казати про місто в цілому? Пан Чугуєвець переконаний, що весь цей ажіотаж пов’язаний лише з виборами міського голови.

Під час попереднього розширення міста, коли були приєднані частина Тинного, Царське село та Червоні гори, вирішити питання було легше, оскільки земля була ще не розпайована. На думку депутата Рівненської райради Віталія КОВАЛЬЧУКА, мешканці мають державні акти на землю, і забрати її можливо лише через суд, і лише в тому випадку, коли вона видавалася незаконно. Сьогодні ця земля - чужа власність.

- Земля - це все, що у нас є, - зізнається депутат Шпанівської сільської ради Руслана ЗВОЛІНСЬКА. - І єдиний позитив від того, що вона перейде у власність міста лише в тому, що почнуть вивозити сміття. Але міській владі не село потрібне, а земля навколо нього.

Дійсно, земля потрібна для комерційних проектів, але скільки б вона не коштувала, фермери хочуть обробляти її, не торгуватися. І тому найкраще винести це питання на референдум, а люди нехай вирішують, що для них краще.

13.11.2008Любов РОМАНЮК



Рівне-Ракурс №10 від 13.11.2008p. 
На головну сторінку