№201 від 18.08.2005p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Мистецтво благоустрою
Виявляється, для щастя потрібно зовсім небагато. Наприклад, переставити в квартирі кухонний стіл чи перевісити в спальні дзеркало, - принаймні, у цьому переконує фен-шуй - китайська наука про розміщення предметів у просторі. - Змініть інтер’єр у домі – і ваше життя кардинально зміниться, - говорить майстер фен-шуй з Луцька Наталя ГУНЬКО, яка нещодавно побувала в редакції “РР”.
- Фен-шуй потрібно розглядати не лише як механічне переміщення предметів, а як мистецтво правильного використання та притягування позитивної енергії, яка циркулює у просторі, тобто в квартирі, офісі, будь-де, - пояснила пані Гунько. - Потоки енергії, які ми не бачимо, м’яко стеляться по землі, небі, розносяться водами рік, вітром. Енергія є всюди - вона хоч непомітна, проте дуже могутня. А неправильно розміщені в просторі речі блокують цей невидимий життєдайний потік. Як наслідок, це може призвести до конфліктів, хвороб, дисгармонії і відчуття, що життя позбавлене всіх фарб.
- Перше табу фен-шуй, - говорить майстер, - дзеркало не повинно висіти навпроти вхідних дверей. Негайно перемістіть його в інше місце, бо воно відбиває енергію. Друге табу - накопичення старих речей. Тривале їх зберігання - психологія бідності: завали в шафі, антресолях спричиняють важку атмосферу в помешканні і сприяють втомі та млявості господарів, а це, в свою чергу, викликають роздратування та апатію. Тому раджу з радістю позбавлятися старих речей.
Варто знати, що, за фен-шуй, діти, яким уже виповнилося п’ять років, мають спати окремо від батьків та бабусь. А в спальні категорично заборонено тримати вазон папороті - він “виганяє” чоловіків з дому.
- Найнебезпечнішими місцями у наших помешканнях є ванни, туалети, кухні. Саме через них наше житло втрачає багато енергії. Щоб захиститися від їхнього впливу, варто там повісити картину із зображенням церкви (тільки, заради Бога, не в туалеті!), фортеці, гори чи водойми, - говорить Наталя. - До речі, якщо водопровідну трубу перед тим, як замурувати, пофарбувати у синій чи зелений колір - вона не буде протікати, а якщо в червоний - протече протягом трьох місяців. Уже перевірено.
Йдете на роботу - увімкніть радіоприймач
Кухня, відомо, асоціюється у нас із холодильником, у якому, хочеться, щоб завжди було повно продуктів. А цьому, стверджує майстриня фен-шуй, сприяють наклеєні на дверях картинки із зображенням фруктів чи овочів. Добре, коли там буде намальована кукурудза - вона найкраще “приваблює” продукти. Крім того, на кухні бажано повісити зв’язку цибулі та часнику. А якщо ви залишите на ніч розрізану навпіл цибулю, то за цей час вона вбере в себе невидимий, але відчутний негатив. Зранку її потрібно посолити і викинути.
У вас удома є акваріум? Фен-шуй радить тримати в ньому дев’ять риб - вісім червоних та одну чорну. Не питайте, чому - так треба. До речі, якщо одна чи пара риб загинули, це означає, що вони врятували сім’ю від великої біди.
Щодо робочого місця, то позаду вашого крісла, яке, до речі, повинно бути із високою спинкою (чим більша спинка, тим вищий авторитет), необхідно, щоб була стіна. Це ваш захист. Повісьте на стіну портрет авторитетної для вас особи - будете під покровительством його енергії. А ще заберіть годинник з робочого кабінету. Він там не потрібний і лише заважатиме працювати.
Коли йдете на роботу, а вдома нікого з рідних не лишається, бажано “організувати” в помешканні чиюсь присутність - наприклад, увімкнути радіоприймач. А якщо “на господарстві” залишаються кішка, собака чи папуга - це ще краще: не буде уповільнюватися потік енергії в будинку.
- Якщо ви будете дотримуватися основних правил фен-шуй, життя у вас буде рівномірним та гармонійним, - наголошує лучанка Гунько.
Фен-шуй Рівного задовільний
На прохання кореспондента пані Наталя проаналізувала місто Рівне з точки зору фен-шуй. Виявляється, жителям обласного центру пощастило, що місто знаходиться на пагорбах, а озеро Басів Кут міститься на півдні. Це означає, що енергія має можливість рівномірно циркулювати. Наклавши так звану сітку ЛО-ШУ на карту обласного центру, Наталя Гунько розповіла, що люди, які працюють в організаціях, розміщених у північному районі міста - вдало роблять собі кар’єру. А на сході міста переважають енергії, які сприяють зміцненню родинних стосунків - там міцніші сім’ї. У південній частині Рівного легко здобути славу (хорошу чи погану), там живуть найвідоміші люди міста. Бажано, щоб на заході обласного центру було якомога більше навчальних закладів (між іншим, саме там знаходиться сільськогосподарський технікум), адже цей сектор сприяє успішному здобуттю знань.
На південному сході легко розбагатіти, - не дарма там розмістилося багато приватних фірм. Керівництву і туристичним фірмам найкраще мати офіси у північно-західній частині міста, а от закладам, де укладаються шлюби, краще “переїхати” з центру в південний захід міста - цей сектор відповідає за любов. Центр міста ж, згідно з законами фен-шуй, відповідає за психічне здоров’я населення. Тобто більшість культурних закладів повинні міститися саме тут, - так і є насправді. Тільки, шкода, що психіатричне відділення лікарні знаходиться на околиці міста. У центрі воно, напевно, краще сприяло б лікуванню людей.
Наука фен-шуй доволі специфічна. Щоб зрозуміти її, потрібно “проштундувати” масу літератури, якої, до речі, в наших книгарнях повно. Наталя Гунько радить звернути увагу, зокрема, на праці таких авторів з фен-шуй, як Анатолій Соколов, Наталія Правдіна та Лілліана Ту.
P.S. Між іншим, пані Наталя відзначила, що титульна сторінка “Рівне-Ракурсу”, яка має червоне забарвлення, випромінює багато енергії, чим приваблює увагу читачів. Напевно, це справді так.
18.08.2005 |
Warning: require_once(/home/rakursrovnoua/public_html): Failed to open stream: No such file or directory in /home/rakursrovnoua/public_html/footer.php on line 10 Fatal error: Uncaught Error: Failed opening required '' (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php80/root/usr/share/pear') in /home/rakursrovnoua/public_html/footer.php:10 Stack trace: #0 /home/rakursrovnoua/public_html/info.php(316): include() #1 {main} thrown in /home/rakursrovnoua/public_html/footer.php on line 10 |