Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №407 від 30.07.2009p.
23429

#Коротко

“ОДЕК” знову з кубком

Заступник голови обласної ради Валентин Крока взяв участь у нагородженні переможців Кубка області з футболу 2009 року. Разом з головою обласної федерації футболу Володимиром Поліщуком вони вручили Кубок області та перехідний Кубок області досі п’ятиразовому володарю цього почесного призу - оржівському ОДЕКу, який з рахунком 2:0 переміг команду “Ізотоп-РАЕС” з Кузнецовська.

Фіналісти змагання також отримали золоті та срібні медалі, грамоти та комплекти спортивної форми. Судді фінального футбольного поєдинку повернулися додому з пам’ятними медалями.

Метнув так метнув

Третє місце на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у метанні спису виборов костопільчанин Олександр Ничипорчук, показавши результат 67,67 м. Його товариші по команді - рівняни Олена Колесниченко та Роман Лук’янчук були сьомими на дистанціях 400 м та 200 м відповідно. Фестиваль проходив з 20 по 26 липня у місті Тампере (Фінляндія). У загальному медальному заліку збірна України зайняла дванадцяте місце

Хлістунова не змогла

Рівненська плавчиха Анна Хлістунова не пройшла до півфіналу ЧС з водних видів спорту, який триває в Римі (Італія). У попередньому запливі на дистанції 100 метрів брасом вона показала час 1:10.47, що на три секунди повільніше, аніж її ж рекорд України встановлений три роки тому. В результаті - 40-е місце в загальному заліку.