Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №420 від 29.10.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#З перших уст

У Рівному з’являться комунальні стоянки і багатоповерхові гаражі

Нещодавно міський голова Рівного Володимир ХОМКО зустрівся із журналістами, щоб обговорити найбільш болючі питання, з якими мешканці міста звертаються до ЗМІ. Наприклад, стосовно аварійної ситуації, яка виникла на вул.Пересопницькій,58, де вибухнув вентель, голова пообіцяв, що “міська влада компенсує мешканцям втрати. Однак гроші спершу потрібно провести через сесію Рівнеради”.

Автовокзал на вулиці Гагаріна

“Новий автовокзал на вулиці Гагаріна з’явиться певно що до кінця року. Цей вокзал не може нікому заважати, тим більше, що зупинки для зручності пасажирів обов’язково облаштують. Поява нового вокзалу дозволить розвантажити два існуючі на 600 рейсів: 200 знімемо з залізничного, 400 - з автовокзалу центрального. Він буде сучасним і гарним, при цьому місто не вкладе в його будівництво жодної копійки. Сьогодні я мрію про те, що містом будуть їздити великогабаритні автобуси, а приміські об’їжджатимуть центр.

На жаль, складна ситуація у “Великій кишені” ставить під загрозу будівництво іншого, наступного автовокзалу. Однак - час покаже”.

Сміттєпереробний завод

“У мене на прийомі побувало близько 30 представників різних заводів. Всі хочуть будувати, але є одна вимога - тариф на вивіз сміття має бути піднятий втричі. Цього сказати рівнянам я не можу - мене просто не зрозуміють. Тому наразі ми шукаємо спосіб, щоб, не змінюючи суттєво тариф, залучити інвестора. Отже, потрібно думати, як віддати йому кошти. Наразі переговори ведуться, і як тільки стане відомо, громадськість про це знатиме”.

Облаштування площі Театральної

“Коли я став міським головою, біля театру була лише яма. Перші три місяці я присвятив пошуку інвестора, який має там будуватися. Знайшов, потім почався цей скандал через тріщини на будівлі. Зараз театр укріпили, роблять ін’єкцію бетону, а мене запевнили, що ніяких проблем із закладом не буде. Після будівництва забудовники за власний кошт відновлять фасад. Обіцяють, що до весни основні роботи будуть завершені.

Зараз з’явилися непогані ідеї й щодо реставрації готелю, але забігати наперед не хочу. Якщо все вдасться - він стане прикрасою нашого міста. Це буде хороший тризірковий готель.

Паралельно з цим на наступний рік ми плануємо провести реконструкцію парку Лебедине озеро. Уявіть собі: заходиш біля Будинку одягу, виходиш - біля органного залу... На землі, яка вдягнута в бетон, можна поставити на літо багато чудових вазонів. Але ж знову ж таки все впирається в культуру громадян”.

Міський будинок культури

“Для цього завершення потрібно виділити ще 15 мільйонів гривень. Питання - де їх знайти. Цьогоріч ми зробили дах і підсценічний простір, щоб можна було монтувати сцену. Лише вона потягне на чотири мільйони гривень”.

Паркувальні стоянки

“Вже створена комунальна паркувальна структура, наразі оформлюються документи. Відкриття планувалося на 1 листопада, однак виникли деякі затримки. До Нового року вона вже точно запрацює. З тих коштів, що ми назбираємо за паркування, будемо купувати дорожчі - багатоповерхові стоянки.

До речі, вже є домовленість з однією інвестиційною компанією про те, що у Рівному незабаром розпочнеться будівництво багатоповерхової стоянки для автомобілів в районі вул.Виговського. Як тільки цей процес завершиться, “черепашкам” і незаконно змонтованим гаражам буде край. Парковка передбачається з тренувальними полями для футболу на даху. Місто в це будівництво коштів не вкладає і всі фінансові ризики лягають на інвестора.

Крім цього, на розгляді знаходиться заява від адміністрації гаражного кооперативу на будівництво подібної парковки в районі вулиць Крейдяної та Мельника”.

Вибори до місцевих рад

“Є небезпека, що депутати зараз вже припинять працювати і почнуть готуватися до виборів, однак сподіваюся, що в Рівнераді зібралися відповідальні люди і такої проблеми не буде. Над виборами думав, однак практичних кроків не робив. Я б не хотів ставати політичним діячем і для мене це принципово. Якщо і буде формуватися якась сила, то не політична, а така, щоб займалася господарськими питаннями”.

29.10.2009Любов РОМАНЮКРівне-Ракурс №10 від 29.10.2009p. 
На головну сторінку