№424 від 26.11.2009p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Кікбоксинг
П’ять медалей різного гатунку здобули рівненські кікбоксери на чемпіонаті світу за версією IAKSA, що нещодавно завершився в Італії.
Дебютант змагань подібного рівня, Віктор Кудерчук, в італійському місті Маріна-ді-Каррара став переможцем одразу у двох різновидах кік-боксингу: “лайт-контакт” та “лайт-лоу”.
Самі спортсмени та їхні тренери розповіли читачам “Рівне-Ракурс” про шлях до перемог та власні секрети успіху.
Враженнями від міжнародного турніру ділиться Назар СМОЛЯРЧУК (на фото справа):
- До Італії вирушав у доброму гуморі. Цього року, здобувши срібну нагороду чемпіонату України з кікбоксингу, що відбувся у Павлограді, отримав звання Майстра спорту.
На Аппенінах провів дев’ять поєдинків. Серед суперників - спортсмени із Італії, Іспанії, Португалії, Франції. Загалом здобув сім перемог.
Гадаю, найважчим, як фізично, так і психологічно, було фінальне протистояння із британцем у розділі “семі-контакт”.
Секрет успіху - ґрунтовна підготовка до кожного бою. Разом із тренерами переглядав виступи ймовірних суперників, оцінки їхньої манери ведення бою.
Погоджується із партнером по команді і Віктор КУДЕРЧУК (на фото зліва):
- Найважчий бій - фінальний. Дві золоті нагороди - чудовий результат, але аби їх здобути, довелося чимало попрацювати в ринзі. Провів шість поєдинків. У кожному випадку, як і Назар, намагався віднайти слабкі місця суперника, дослідити його манеру бою, відповідно до неї і налаштовувався.
Хлопці розповіли, що, на щастя, практично свої навички застосовувати не доводилося. Хоча кікбоксинг для них - засіб зміцнення духу та характеру.
Чемпіони і в подальшому продовжуватимуть свої успішні виступи на спортивній арені. До того ж, обидва збираються ще й отримати вищу освіту. Через спорт - у велике життя.
Розповідає головний тренер з кікбоксингу Рівненського центру бойових мистецтв “Будокан”, Ростислав САЄНКО:
- Зараз кікбоксинг як спорт набуває значної популярності в області. З’являються осередки у Сарнах, Кузнецовську, Млинові, незабаром кікбоксинг може стати і частиною програми занять у Костопільській школі боксу. Відповідно до географічного поширення цього виду спорту, представники області мають все вагоміші досягнення на турнірах різного рангу.
До того ж, кікбоксинг менш травматичний вид спорту, аніж, для прикладу, рукопашний бій.
Наразі маємо тенденцію до збільшення шанувальників кікбоксингу та, власне, спортсменів. Приємно, що молодь знову поступово повертається у спорт, знаходячи у цьому альтернативу шкідливим звичкам.
26.11.2009 | Роман СВИРИДА |
Рівне-Ракурс №10 від 26.11.2009p. На головну сторінку |