№442 від 01.04.2010p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Інша думка
(Продовження. Початок у попередньому числі газети “Рівне-Ракурс” Подаємо передрук статті Жанни Титаренко “Чи варто робити щеплення?..” з газети “Міська варта” (Харків) з вкрапленнями коментарів наших фахівців.
Далі - за текстом харківської статті.
Проникаючи в організм у неприродний спосіб, через ін’єкцію, ці мікроорганізми можуть вбудовуватися в геном клітин, спричиняючи згодом їх ракове перетворення. Приклад: сотні тисяч доз поліовакцини в середині минулого століття було заражено мавпячим вірусом SV-40, який тепер виявляють у пухлинах людини; при цьому вірус знаходять не лише у тих, хто свого часу отримав щеплення, а й у їхніх дітей. Незаангажоване вивчення статистики показує, що смертність від хвороб, від яких покликані захищати щеплення, ще до введення самих щеплень зменшилась в сотні, а захворюваність - в десятки разів.
Класичний приклад “перемоги над натуральною віспою за допомогою щеплень” є водночас класичним прикладом маніпуляції зі статистикою. Хвороба почала різко йти на спад у зв’язку з покращенням санітарних умов. Там, де широко практикувалися щеплення, епідемії віспи не тільки не зменшувалися, а, навпаки, частішали і призводили до ще більшої кількості жертв (Англія, Італія, Японія, Філіппіни).
Натомість, такі хвороби, як чума, холера, малярія і тиф, для профілактики яких вакцини масово ніколи не застосовували, стали рідкісними і практично зникли в розвинутих країнах.
Там, де щеплення БЦЖ ніколи масово не використовувалось або давно скасоване, рівень захворюваності на туберкульоз є низьким. Натомість в Україні, Росії, Казахстані, Бразилії, Індії, Болгарії та інших країнах, де БЦЖ отримують всі новонароджені, щороку реєструють десятки тисяч нових хворих на активну форму туберкульозу.
Політика масової вакцинації цілковито ігнорує індивідуальні особливості спадковості, схильності до різних хвороб, стану імунітету, психоемоційного стану щеплених. Якщо щеплення стане причиною смерті чи каліцтва, медики докладуть усіх зусиль, щоб довести зворотнє - щеплення не мали до цього жодного стосунку.
Багаточисельні приклади, коли осиротілі чи з дитиною-інвалідом на руках батьки залишалися без жодної грошової компенсації, обіцяної законом. Особливо на просторах СНД, але й інші країни - не виняток.
Відбуваються фальсифікації статистики на користь ефективності щеплень. Щепленим пацієнтам, які захворіли, ставлять будь-які діагнози, крім тих, які можуть викликати сумнів ефективності щеплень.
(Продовження у наступному числі газети “Рівне-Ракурс”)
01.04.2010 | Ольга ЯРОШ |
Рівне-Ракурс №10 від 01.04.2010p. На головну сторінку |