![]() |
№447 від 06.05.2010p. |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Розбій
18-річний студент Василь опівночі спокійно повертався додому. На вулиці Замкова у Дубні на нього раптом напали невідомі і, побивши хлопця, відібрали мобільний телефон, золотий ланцюжок із хрестиком, золоту печатку, годинник та 160 гривень. О шостій годині ранку хлопець прийшов до міськвідділу, аби заявити про злочин.
Окрім перелому руки, у потерпілого лікарі діагностували також забій м’яких тканин обличчя, правобічну параорбітальну гематому, закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
Як встановило слідство, затримані 20-річні Андрій та Дмитро, а також 19-річний Роман тієї ночі були “під мухою”. Саме у такому стані вони, за попередньою змовою, скоїли розбійний напад, аби заволодіти майном випадкового перехожого.
До слова, студент Василь - не єдина жертва цих “нічних гастролерів”. Двома годинами пізніше до Дубенського МВ надійшло ще одне повідомлення. З’ясувалося, що троє вищезгаданих нетверезих парубків неподалік автобусної станції на вулиці Забрама пограбували 20-річного непрацюючого дубенчанина Костянтина, відібравши два мобільні телефони, срібний ланцюжок та 20 гривень.
06.05.2010 | Любов РОМАНЮК |
Рівне-Ракурс №447 від 06.05.2010p. На головну сторінку |