Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №451 від 03.06.2010p.
23429

#Баскетбол

Переможний фініш

Красивою грою із сотнею набраних очок порадував своїх уболівальників БК-93 “Пульсар” у заключному матчі баскетбольного сезону української Суперліги.

Суперники “помаранчевих”, баскетболісти львівської “Політехніки-Галичини”, очевидно подумки вже давно перебували у відпустці, тож серйозного опору рівнянам чинити не могли.

“Політехніка-Галичина” – БК-93 “Пульсар” - 78:100 (22:29, 14:27, 15:18, 27:26).

Рівне: Гусаківський (8 очок, 13 хвилин), Марунько (0, 1), Ковалевський (19, 34), Шемосюк (27, 37), Коваль (6, 18), Коровяков (3, 31), Герасимчук (12, 33), Рєка (25, 31).

Господарі майданчика останню гру чемпіонату розпочали без двох своїх лідерів. Андрій Корочкін поєдинок проти “Пульсару” пропускав через травму, а легіонер Ламонт Макінтош вже вилетів за океан.

У складі гостей відсутнім був один із кращих гравців сезону Олексій Полторацький.

Зустріч краще та динамічніше розпочали рівняни.

Упродовж усієї першої чверті підопічні Володимира Поляха намагалися наздогнати помаранчевих у рахунку.

Лише наприкінці першого ігрового відрізку зусиллями Ніка Вільямса політехніки зрівняли цифри на табло - 20:20.

Друга десятихвилинка пройшла за повного домінування рівнян. Упродовж перших п’яти хвилин чверті львів’яни здобули лише п’ять пунктів і аж чотири командних фоли.

Натомість гості методично використовували промахи господарів у обороні і на велику перерву пішли із двадцятиочковою перевагою - 56:26!

Одразу по перерві розігрався Рєка. Вадим реалізував практично усі свої кидки і з будь-якої позиції.

Зрештою “Пульсар” здобув яскраву перемогу, набравши сто пунктів за гру.

Чемпіонат рівняни завершили не так упевнено - лише тринадцята підсумкова позиція. Доробок БК-93 - це вісім перемог та двадцять вісім поразок.