-  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >>>

«Абы не было войны»

І, певна річ, ним знову став Лукашенко. Напередодні виборів кілька рівнян – молодих, гарячих студентів – рвонули до Мінська, підтримувати опозицію. Мовляв, ми покажемо цим білорусам, якою має бути справжня демократія. Але чи потрібно рятувати сябрів від тоталітарного режиму? Чи, взагалі, цікавить їх досвід українського Майдану? Кореспонденту “РР” вдалося взяти інтерв’ю у двох громадян Білорусі, які щойно проголосували за… Яка різниця, за кого, адже результат виборів уже відомий.

Яценюк - “перестраховщик”, прагматик і цинік”

В’ячеслав Кириленко, лідер громадського руху “За Україну!”, прогнозує колишньому соратникові “гірке розчарування” за підсумками виборчої кампанії і закликає: “Арсеній Петрович зі своїм “Фронтом змін” хай визначається. Бо ж поки не видно ні позиції, ні фронту, ні змін. Натомість є бажання гратися в те, хто більше сподобається. Але це не позиція. Це шоу, мода, тусовки, світські хроніки, савіки шустери - все, що завгодно, тільки не політика у відповідному розумінні цього слова”. “Російський вектор” Яценюка аналізує газета “Україна молода”.

Вітя чи Юля?

Сіль чи цукор, червоне чи чорне, Тимошенко чи Янукович? Нехай вас не вводить в оману строкатий список кандидатів у президенти - обирати доведеться поміж Вітьою і Юлею. Як зазначає відомий рекламний слоган: “При всем богатстве выбора другой альтернативы нет”.

Ющенко зробив подарунок Януковичу на 28 мільярдів гривень

Минулого понеділка на прес-конференції у Рівному народні депутати України Юрій ПРОКОПЧУК та Сергій КОШИН розповіли про найгучнішу крадіжку в історії України, яка сталася кілька років тому, - привласнення Віктором Януковичем великого шматка Київської області. Характерно, що трапилося це тоді, коли Віктор Федорович був Прем’єр-міністром України, а Президентом - Віктор Андрійович Ющенко. Чималий шматок дорогої київської землі, званий ще з князівських часів Межигір’я, є ніщо інше, як колишній козацький монастир, оспіваний самим Тарасом Шевченком. До останнього часу ця територія виконувала функцію державної дачі, яка пам’ятала ще Микиту Хрущова та Володимира Щербицького.

Перемогу здобули шляхом фальсифікацій?

Результати другого туру виборів ще раз показали, наскільки вони були брудними і підкупними. Про це говорить депутат Рівненської обласної ради, голова фракції БЮТ в Рівненській облраді Микола КУЧЕРУК. “Очевидною демократичною зброєю нашого опонента у виборах на пост глави держави стало споювання свого електорату, - зазначає він. - Всі очевидні факти вказують на те, що ми, на жаль, не змогли провести демократичних виборів”.

Грандиозное открытие “Парка Киевская Русь”

24 апреля на Киевщине, в селе Копачев Обуховского района, открылся III Международный фестиваль “Парк Киевская Русь”. Организаторы заявляют о рекорде - фестиваль станет самым продолжительным в мире и самым масштабным в Европе. Сезон праздников продлится с 24 апреля по 17 октября, а его участниками станут около 10 тысяч артистов разных жанров из Украины, СНГ и стран Европы.

Ігор Семикопенко - сумувати не доводиться!

У “клітці” переповненого залу суду, здавалося б на перший погляд упевнений в безкарності молодик, час від часу кидав фразу: “Я не винен, я не вбивав. Покази з мене вибили менти”. Та у глибині його душі, в погляді читався страх, який, як не дивно, не згасили полум’яні слова його дорогого адвоката про те, що міліціонери в черговий раз “вибили” обвинувачення у безневинної жертви. Вердикт суду - довічне позбавлення волі. Доказова база - бездоганна робота експертів-криміналістів.

Російські інвестиції Рівному не потрібні?

Для пересічної людини фраза “інвестиційний клімат” мало про що говорить. Натомість слова - безробіття та безгрошів’я стали синонімами сьогодення. Відтак, кожного іноземця з товстим гаманцем і бажанням витратити його вміст саме на Рівненщині ми зустрічаємо радо і з надією. З’являються нові робочі місця, потроху зростає добробут і спалахує віра, що найкраще і справді попереду. Однак інвестор, який приходить працювати в нашу державу, розраховує не стільки на вдячність простого люду, якому він дає радість впевненості у завтрашньому дні, скільки на лояльність і підтримку органів державної влади, які мають створювати йому комфортні умови для роботи. Рівне. Київська,10. Звичайний собі Торговий центр, у стінах якого відбуваються аж надто незвичайні події…

Як влаштувати домашній спа-салон?

Більшість жінок просто марять спа-процедурами, хоча це так і залишається лише фантазією. Виникає це з різних причин, головними вважаються обмаль вільного часу або грошей. Окрім того, в більшості маленьких міст про спа-салони можна дізнатися лише з друкованих видань. Проте з цієї ситуації можна знайти вихід, адже зробити для себе спа-салон у домашніх затишних умовах з невеликими витратами здатна будь-яка жінка. Для цього потрібно знайти час, мати хороший настрій і косметику.

Что пьют неверные жены, а что девушки-друзья?

По выбору и пристрастиям к спиртному можно много чего сказать о женщине: о ее увлечениях, характере и даже о том, какая она будет в браке. А может, женщина предпочитает несколько напитков и она более многогранна? Давай узнаем!

-  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >>>