Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №541 від 01.03.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Травень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Червень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


#Влада і бізнес

Кодекс професійності та відповідальності

Кодекс професійності та відповідальності

Олександр ЛЯШУК: “За новим законом про ріелторську діяльність громадські організації ріелторів визначатимуть їх кваліфікацію”

Двадцять років українські фахівці з нерухомості чекають на власний закон. У державі працюють сотні ріелторських компаній, але законодавства, яке б регулювало їхню діяльність, поки що немає. Але найближчим часом ситуація може змінитися, бо з метою забезпечення якісного і професійного виконання доручення Президента України Віктора Януковича від 29 листопада 2011 року № 1-1/2813 Кабінетом Міністрів України було доручено Міністерству економічного розвитку й торгівлі України підготувати законопроект про ріелторську діяльність. Мінекономіки, з огляду на численні звернення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ), створило робочу групу по розробці даного законопроекту. На першому засіданні робочої групи, що відбулося 7 лютого 2012 року, були присутні представники Комітету економічної політики Верховної Ради України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також президент АФНУ Сергій Злидень.

Як повідомив голова Рівненського регіонального відділення АФНУ, директор агентства нерухомості “Цитадель” Олександр ЛЯШУК (на фото), після обговорення концепції законопроекту, за основу якого були взяті закони про аудит та оцінку, члени робочої групи, врахувавши зауваження Кабінету Міністрів України до законопроекту № 8781 народного депутата Ігоря Прасолова, прийняли рішення: регулятором повинен виступати уповноважений державний орган, який буде вести реєстр суб’єктів ріелторської діяльності, а всеукраїнські громадські саморегульовані організації визначатимуть кваліфікацію ріелторів, проводячи навчання.

Недержавне регулювання, максимальна ефективність і соціальна спрямованість

- Пане Олександре, охарактеризуйте коротко проект нового закону, який невдовзі регулюватиме ринок нерухомості в Україні.

- Головними положеннями даного законопроекту стали: визначення ріелторської діяльності та ріелторської послуги; навчання і сертифікація ріелторів; реєстр ріелторських фірм; права, обов’язки та відповідальність ріелторів; органи, що регулюють ріелторську діяльність. Хотів би звернуту увагу на негативні моменти запропонованої Мінекономіки концепції законопроекту, які висвітлив на засіданні робочої групи президент АФНУ Сергій Злидень. Зокрема, він акцентував на тому, що введення значення максимального розміру оплати ріелторських послуг суперечить принципам ринкових відносин і обмежує підприємницьку діяльність. Виходячи із цього, члени робочої групи вирішили включити формулювання, що оплата ріелторських послуг визначається за домовленістю сторін.

- У Рівному ріелторське співтовариство представлене регіональним відділенням Асоціації фахівців з нерухомості України. Чи відповідає її діяльність викликам часу?

- Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України - це громадська некомерційна професійна організація, яка працює з 1995 року .Сьогодні її структури діють у 32 містах 25 регіонів країни. Співтовариство українських фахівців з нерухомості екстраполює інтереси економічного розвитку не тільки вітчизняного ринку нерухомості, але й країни в цілому. Створюючи Асоціацію, ми керувалися необхідністю недержавного громадського регулювання ринку нерухомості та зацікавленістю у його максимальній ефективності й соціальній спрямованості. Ми впевнені, що ринок нерухомості є відбиттям соціальної, політичної й економічної ситуації у країні. У той же час, нестабільний ринок нерухомості може впливати на хід економічних реформ - гальмувати їх. Нерегульований ринок може служити джерелом соціальної напруги в суспільстві, адже сьогодні одна з найбільш гострих проблем у нашій країні - житлова.

АФНУ завжди відкрита

для співробітництва

й партнерства

- Які цілі та завдання ставить перед собою АФНУ?

- Як громадське об’єднання Асоціація покликана служити створенню економічних, правових механізмів формування цивілізованого ринку нерухомості. Основне завдання нашої організації - об’єднання фахівців з нерухомості навколо загальних проблем і інтересів, захист прав ріелторів, розширення можливостей професіоналів у підприємницькому, методичному й технічному розвитку. Ми прагнемо до підвищення рівня обслуговування клієнтів і забезпечення захисту інтересів усіх суб’єктів ринку. Наша мета у цьому контексті - видалення з ринку несумлінних і непрофесійних елементів. Ми вважаємо своїм обов’язком забезпечення законності операцій з нерухомістю, інформаційної прозорості ринку, участь в оптимізації податкової політики держави. Асоціація виконує доручення своїх членів у різних сферах суспільного і професійного життя. Нами розроблений перший в Україні пакет документів про ліцензування та сертифікацію діяльності фахівців з нерухомості.

Асоціація бере активну участь у розробці законопроекту “Про ріелторську діяльність”, національних стандартів ріелторської діяльності та інших нормативних і законодавчих актів, що регламентують роботу ринку нерухомості. Ми працюємо над створенням єдиної освітньої програми для ріелторів, прагнемо підвищити рівень престижності професії фахівця з нерухомості. Співпрацюючи із засобами масової інформації, впливаємо на формування громадської думки.

Принципи зовнішньої політики Асоціації залишаються незмінними - ми завжди відкриті для співробітництва й партнерства. Наша організація підтримує зв’язки з колегами з різних країн. Ми прагнемо обмінюватися досвідом, інформуємо один одного про наші проблеми й досягнення. Асоціація фахівців з нерухомості України постійно співробітничає і проводить спільні науково-практичні конференції та семінари з Міжнародним фондом нерухомості (IRPF) і Національною асоціацією ріелторів (NAR).

Членство в АФНУ відкриває вихід на міжнародний рівень

- Які, на Вашу думку, суттєві переваги членства в АФНУ?

- Перш за все, брендування. Свідоцтво члена Асоціації фахівців з нерухомості України - найбільш впливової та чисельної всеукраїнської організації, що об’єднує ріелторів з усіх регіонів України. Використання символіки (логотипу) Асоціації на сайті, візитних картках, вивісках та друкованих і рекламних матеріалах членів АФНУ. Також, що не менш важливо, імідж особистого професіоналізму, робота в об’єднанні досвідчених фахівців ринку нерухомості.

Крім того, членство в АФНУ відкриває вихід на міжнародний рівень:

• участь у заходах, що проводяться міжнародними організаціями-партнерами АСНУ;

• можливість індивідуального членства в Національній асоціації ріелторів США;

• право використовувати ексклюзивно в Україні запатентоване НАР ім’я та логотип Realtor® у своїх документах, візитках, бланках, згідно договору між НАР та АФНУ від 1 грудня 2005 року;

• доступ до бази даних на www.realtor.org;

• участь у Конгресі НАР за цінами індивідуального члена НАР;

• допомога в оформленні документів при одержанні візи (мультивіза на п’ять років) у посольстві США в Україні для поїздки на Конгрес НАР;

• можливість індивідуального членства в ICREA;

• можливість використання в роботі міжнародного сайту www.worldproperty.com.

На державному рівні АФНУ лобіює інтереси ріелторів у держорганах: Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, профільні комітети Верховної Ради, громадські ради при Фонді держмайна, Держфінмоніторингові, Міністерстві юстиції України; громадські ради при обласних та міських адміністраціях, членами яких є представники АФНУ. Асоціація також бере активну участь в експертній та законотворчій діяльності, спрямованій на вдосконалення законодавства, що регулює ринок нерухомості.

Ваша реклама -

у всеукраїнській базі нерухомості

- Які можливості відкриває членство в АФНУ у плані професійного вдосконалення ріелторів?

- Що стосується навчання та сертифікації, то члени АФНУ можуть:

• отримати завірений підписами й печатками голови Фонду держмайна України та президента АФНУ Сертифікат, що підтверджує кваліфікацію, необхідну для проведення операцій з об’єктами нерухомості на території України;

• на пільгових умовах здобути професійну освіту та підвищити кваліфікацію;

• брати участь у безкоштовних і пільгових семінарах з різних напрямків ріелторської діяльності (юриспруденція й законодавство, оподаткування операцій з нерухомістю, маркетинг, PR-Технології, інформаційні системи й аналітика, будівництво й архітектура, психологія та керування персоналом тощо).

Члени АФНУ мають доступ до Інтернет-ресурсів Асоціації. Маю на увазі використання сайту для просування своєї компанії й ексклюзивних об’єктів нерухомості, оперативний доступ до необхідної інформації, використання соціальної мережі на сайті АСНУ для обміну інформацією й досвідом, обмін банерами та використання всеукраїнської бази нерухомості для рекламування своїх об’єктів.

Важлива також сервісна підтримка Асоціацією професійної діяльності її членів. Це і пільгова участь у заходах, що проводить АФНУ, і знижки на реєстрацію й проживання учасників щорічної Ялтинской конференції, і моніторинг ринку нерухомості, і регулярне інформування про події, що відбуваються на ринку нерухомості, та зміни у правовому полі ринку нерухомості. Члени асоціації можуть вільно користуватися аналітичною базою АФНУ, зокрема, методичними рекомендаціями і стандартами, розробленими АФНУ, отримувати консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, а також консультативну допомогу від керівників і членів профільних комітетів. АФНУ надає методичну допомогу в розвитку регіональних відділень асоціації. При необхідності її члени можуть домагатися розгляду спірних ситуацій третейським судом АФНУ та арбітражною комісією АФНУ. І, звичайно, асоціація сприяє в організації дозвілля в колі колег-ріелторів.

Агентства нерухомості Рівного - члени Асоціації фахівців з нерухомості України

1. АН “Кадет СВС”

2. АН “Прем’єр”

3. АН “Гарант”

4. АН “Абсолют”

5. АН “Квартал”.

6. АН “Челсі”

7. АН “Ваша Оселя”.

8. АН “Партнер”

9. АН “Гід Ріелті”

10. АН “Ріелт Інформ”

11. АН “Метр Квадратний”

12. АН “Цитадель”

13. АН “Онікс”

14. АН “Акцент”

15. АН “Земля Приват Інформ”

01.03.2012Підготував Олесь ДУБОВИК


Переглядів: 157

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 918 від 20.06.2019p.
¤ 
Лобове зіткнення: двоє осіб загинули, ще двоє — травмовані

Лобове зіткнення: двоє осіб загинули, ще двоє — травмовані

На автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Колоденка, 18 червня близько сьомої години ранку сталася смертельна автопригода....

¤ 
У Рівненській музичній школі – чергове поповнення

У Рівненській музичній школі – чергове поповнення

інструментів з Німеччини...

¤ 
Гроші з-за кордону:

Гроші з-за кордону:

українські фермери видали перші міжнародні аграрні розписки

Те, що ще вчора здавалося неможливим, сьогодні стає доступним – завдяки аграрним розпискам українські фермери отримали доступ до кредитних ресурсів з-за кордону. Відповідну бізнес-модель розробили у Проекті IFC «Аграрні розписки в Україні», а з новим валютним законодавством, прийнятим НБУ в лютому 2019 року, такий формат співпраці став можливим на практиці. Наступний хід був за фермерами, і довго чекати не довелося: перші міжнародні розписки були видані на Чернігівщині та на Львівщині вже цього сезону....

¤ 
Історія успіху Віталія Ундіра: від хлопчини, який писав вірші, 
до першого заступника голови ОДА

Історія успіху Віталія Ундіра: від хлопчини, який писав вірші, до першого заступника голови ОДА

Успіх – це не випадковість, це сумлінна праця, відповідальність, готовність до радикальних змін та рішень. Успішними стають люди, націлені йти вперед, незважаючи на труднощі та опираючись на потужну підтримку рідних та близьких. Сьогоднішня історія про звичайного острожанина, який за кілька років сумлінної та совісної праці став першим заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації. Про те, що сформувало лідера та відмінного керівника Віталія Ундіра, читайте у матеріалі....

¤ 

Міський голова Рівного надіслав лист із заявкою до ФМС України

Листа із заявкою на проведення семи спідвейних перегонів рівня чемпіонатів Європи та світу надіслав до Федерації мотоспорту України міський голова Володимир Хомко:...

¤ 
Дмитро Комаров одружився: телеведучий розповів, як почалися його відносини з Олександрою Кучеренко

Дмитро Комаров одружився: телеведучий розповів, як почалися його відносини з Олександрою Кучеренко

Популярний український телеведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» на каналі «1+1» Дмитро Комаров одружився. Телеведучий пов’язав себе узами шлюбу з партнеркою по «Танцях з зірками», володаркою титулу «Міс Україна 2016» Олександрою Кучеренко....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (12136)
2. Моє місто - найкраще [427] (5647)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (5151)
4. Секс із мусульманином [271] (4535)
5. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (4422)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (4086)
7. Догляньте мене до смерті [278] (4069)
8. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3956)
9. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (3620)
10. Якщо у сні приснився вуж [219] (2835)
11. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2722)
12. Коли розпочинати садити городину [599] (2631)
13. Розклад руху автобусів [253] (2562)
14. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (2502)
15. Двох тяжкохворих сестер вилікував чоловік зі Здолбунова [465] (2494)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Рівне вкотре приймає у себе дітей зі Сходу України (148)
2. Елена Рубінштейн - косметолог, яка навчила жінок бути красивими (147)
3. Не минуло й 40 років: експертиза встановила, що Володимир Івасюк не здійснював самогубство (145)
4. На Рівненщині ще одне місто обласного значення буде мати статус ОТГ (136)
5. “Кардинал-Рівне” завершив сезон (134)
6. Відривний хліб з ароматним маслом і сиром (134)
7. «Агатівка» відкриває «Олімпійське літо» (134)
8. «Рух заради здоров’я» стартував у Острозі (133)
9. ФК “Малинськ” не зумів утримати переможний рахунок (133)
10. У Рівному відбудеться загальноміське свято випускників (132)
11. Голові обласної ради вручили посвідчення Почесного громадянина міста Березне (132)
12. Ветеранів АТО Рівненщини запрошують на риболовлю (131)
13. Як вибрати якісний рушник (131)
14. «Рух заради здоров’я» в геріатричному пансіонаті (130)
15. На Рівненщині відзначатимуть 368-му річницю битви під Берестечком (128)
 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс