Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №541 від 01.03.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Квітень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30


#Влада і бізнес

Кодекс професійності та відповідальності

Кодекс професійності та відповідальності

Олександр ЛЯШУК: “За новим законом про ріелторську діяльність громадські організації ріелторів визначатимуть їх кваліфікацію”

Двадцять років українські фахівці з нерухомості чекають на власний закон. У державі працюють сотні ріелторських компаній, але законодавства, яке б регулювало їхню діяльність, поки що немає. Але найближчим часом ситуація може змінитися, бо з метою забезпечення якісного і професійного виконання доручення Президента України Віктора Януковича від 29 листопада 2011 року № 1-1/2813 Кабінетом Міністрів України було доручено Міністерству економічного розвитку й торгівлі України підготувати законопроект про ріелторську діяльність. Мінекономіки, з огляду на численні звернення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ), створило робочу групу по розробці даного законопроекту. На першому засіданні робочої групи, що відбулося 7 лютого 2012 року, були присутні представники Комітету економічної політики Верховної Ради України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також президент АФНУ Сергій Злидень.

Як повідомив голова Рівненського регіонального відділення АФНУ, директор агентства нерухомості “Цитадель” Олександр ЛЯШУК (на фото), після обговорення концепції законопроекту, за основу якого були взяті закони про аудит та оцінку, члени робочої групи, врахувавши зауваження Кабінету Міністрів України до законопроекту № 8781 народного депутата Ігоря Прасолова, прийняли рішення: регулятором повинен виступати уповноважений державний орган, який буде вести реєстр суб’єктів ріелторської діяльності, а всеукраїнські громадські саморегульовані організації визначатимуть кваліфікацію ріелторів, проводячи навчання.

Недержавне регулювання, максимальна ефективність і соціальна спрямованість

- Пане Олександре, охарактеризуйте коротко проект нового закону, який невдовзі регулюватиме ринок нерухомості в Україні.

- Головними положеннями даного законопроекту стали: визначення ріелторської діяльності та ріелторської послуги; навчання і сертифікація ріелторів; реєстр ріелторських фірм; права, обов’язки та відповідальність ріелторів; органи, що регулюють ріелторську діяльність. Хотів би звернуту увагу на негативні моменти запропонованої Мінекономіки концепції законопроекту, які висвітлив на засіданні робочої групи президент АФНУ Сергій Злидень. Зокрема, він акцентував на тому, що введення значення максимального розміру оплати ріелторських послуг суперечить принципам ринкових відносин і обмежує підприємницьку діяльність. Виходячи із цього, члени робочої групи вирішили включити формулювання, що оплата ріелторських послуг визначається за домовленістю сторін.

- У Рівному ріелторське співтовариство представлене регіональним відділенням Асоціації фахівців з нерухомості України. Чи відповідає її діяльність викликам часу?

- Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України - це громадська некомерційна професійна організація, яка працює з 1995 року .Сьогодні її структури діють у 32 містах 25 регіонів країни. Співтовариство українських фахівців з нерухомості екстраполює інтереси економічного розвитку не тільки вітчизняного ринку нерухомості, але й країни в цілому. Створюючи Асоціацію, ми керувалися необхідністю недержавного громадського регулювання ринку нерухомості та зацікавленістю у його максимальній ефективності й соціальній спрямованості. Ми впевнені, що ринок нерухомості є відбиттям соціальної, політичної й економічної ситуації у країні. У той же час, нестабільний ринок нерухомості може впливати на хід економічних реформ - гальмувати їх. Нерегульований ринок може служити джерелом соціальної напруги в суспільстві, адже сьогодні одна з найбільш гострих проблем у нашій країні - житлова.

АФНУ завжди відкрита

для співробітництва

й партнерства

- Які цілі та завдання ставить перед собою АФНУ?

- Як громадське об’єднання Асоціація покликана служити створенню економічних, правових механізмів формування цивілізованого ринку нерухомості. Основне завдання нашої організації - об’єднання фахівців з нерухомості навколо загальних проблем і інтересів, захист прав ріелторів, розширення можливостей професіоналів у підприємницькому, методичному й технічному розвитку. Ми прагнемо до підвищення рівня обслуговування клієнтів і забезпечення захисту інтересів усіх суб’єктів ринку. Наша мета у цьому контексті - видалення з ринку несумлінних і непрофесійних елементів. Ми вважаємо своїм обов’язком забезпечення законності операцій з нерухомістю, інформаційної прозорості ринку, участь в оптимізації податкової політики держави. Асоціація виконує доручення своїх членів у різних сферах суспільного і професійного життя. Нами розроблений перший в Україні пакет документів про ліцензування та сертифікацію діяльності фахівців з нерухомості.

Асоціація бере активну участь у розробці законопроекту “Про ріелторську діяльність”, національних стандартів ріелторської діяльності та інших нормативних і законодавчих актів, що регламентують роботу ринку нерухомості. Ми працюємо над створенням єдиної освітньої програми для ріелторів, прагнемо підвищити рівень престижності професії фахівця з нерухомості. Співпрацюючи із засобами масової інформації, впливаємо на формування громадської думки.

Принципи зовнішньої політики Асоціації залишаються незмінними - ми завжди відкриті для співробітництва й партнерства. Наша організація підтримує зв’язки з колегами з різних країн. Ми прагнемо обмінюватися досвідом, інформуємо один одного про наші проблеми й досягнення. Асоціація фахівців з нерухомості України постійно співробітничає і проводить спільні науково-практичні конференції та семінари з Міжнародним фондом нерухомості (IRPF) і Національною асоціацією ріелторів (NAR).

Членство в АФНУ відкриває вихід на міжнародний рівень

- Які, на Вашу думку, суттєві переваги членства в АФНУ?

- Перш за все, брендування. Свідоцтво члена Асоціації фахівців з нерухомості України - найбільш впливової та чисельної всеукраїнської організації, що об’єднує ріелторів з усіх регіонів України. Використання символіки (логотипу) Асоціації на сайті, візитних картках, вивісках та друкованих і рекламних матеріалах членів АФНУ. Також, що не менш важливо, імідж особистого професіоналізму, робота в об’єднанні досвідчених фахівців ринку нерухомості.

Крім того, членство в АФНУ відкриває вихід на міжнародний рівень:

• участь у заходах, що проводяться міжнародними організаціями-партнерами АСНУ;

• можливість індивідуального членства в Національній асоціації ріелторів США;

• право використовувати ексклюзивно в Україні запатентоване НАР ім’я та логотип Realtor® у своїх документах, візитках, бланках, згідно договору між НАР та АФНУ від 1 грудня 2005 року;

• доступ до бази даних на www.realtor.org;

• участь у Конгресі НАР за цінами індивідуального члена НАР;

• допомога в оформленні документів при одержанні візи (мультивіза на п’ять років) у посольстві США в Україні для поїздки на Конгрес НАР;

• можливість індивідуального членства в ICREA;

• можливість використання в роботі міжнародного сайту www.worldproperty.com.

На державному рівні АФНУ лобіює інтереси ріелторів у держорганах: Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, профільні комітети Верховної Ради, громадські ради при Фонді держмайна, Держфінмоніторингові, Міністерстві юстиції України; громадські ради при обласних та міських адміністраціях, членами яких є представники АФНУ. Асоціація також бере активну участь в експертній та законотворчій діяльності, спрямованій на вдосконалення законодавства, що регулює ринок нерухомості.

Ваша реклама -

у всеукраїнській базі нерухомості

- Які можливості відкриває членство в АФНУ у плані професійного вдосконалення ріелторів?

- Що стосується навчання та сертифікації, то члени АФНУ можуть:

• отримати завірений підписами й печатками голови Фонду держмайна України та президента АФНУ Сертифікат, що підтверджує кваліфікацію, необхідну для проведення операцій з об’єктами нерухомості на території України;

• на пільгових умовах здобути професійну освіту та підвищити кваліфікацію;

• брати участь у безкоштовних і пільгових семінарах з різних напрямків ріелторської діяльності (юриспруденція й законодавство, оподаткування операцій з нерухомістю, маркетинг, PR-Технології, інформаційні системи й аналітика, будівництво й архітектура, психологія та керування персоналом тощо).

Члени АФНУ мають доступ до Інтернет-ресурсів Асоціації. Маю на увазі використання сайту для просування своєї компанії й ексклюзивних об’єктів нерухомості, оперативний доступ до необхідної інформації, використання соціальної мережі на сайті АСНУ для обміну інформацією й досвідом, обмін банерами та використання всеукраїнської бази нерухомості для рекламування своїх об’єктів.

Важлива також сервісна підтримка Асоціацією професійної діяльності її членів. Це і пільгова участь у заходах, що проводить АФНУ, і знижки на реєстрацію й проживання учасників щорічної Ялтинской конференції, і моніторинг ринку нерухомості, і регулярне інформування про події, що відбуваються на ринку нерухомості, та зміни у правовому полі ринку нерухомості. Члени асоціації можуть вільно користуватися аналітичною базою АФНУ, зокрема, методичними рекомендаціями і стандартами, розробленими АФНУ, отримувати консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, а також консультативну допомогу від керівників і членів профільних комітетів. АФНУ надає методичну допомогу в розвитку регіональних відділень асоціації. При необхідності її члени можуть домагатися розгляду спірних ситуацій третейським судом АФНУ та арбітражною комісією АФНУ. І, звичайно, асоціація сприяє в організації дозвілля в колі колег-ріелторів.

Агентства нерухомості Рівного - члени Асоціації фахівців з нерухомості України

1. АН “Кадет СВС”

2. АН “Прем’єр”

3. АН “Гарант”

4. АН “Абсолют”

5. АН “Квартал”.

6. АН “Челсі”

7. АН “Ваша Оселя”.

8. АН “Партнер”

9. АН “Гід Ріелті”

10. АН “Ріелт Інформ”

11. АН “Метр Квадратний”

12. АН “Цитадель”

13. АН “Онікс”

14. АН “Акцент”

15. АН “Земля Приват Інформ”

01.03.2012Підготував Олесь ДУБОВИК


Переглядів: 113

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 909 від 18.04.2019p.
¤ 
Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Без чого не можна уявити собі великодній стіл? Звичайно ж, без крашанок та писанок — символів зародження нового життя і традиційних подарунків на Пасху. Саме з них починається святкова трапеза, їх дарують близьким та рідним, йдучи у гості, роздають бідним і залишають у церкві. Та прикрасити великоднє застілля крашанками, пофарбованими в один колір, якось банально. Тому, пропонуємо вам найкращі ідеї, як із звичайного яйця зробити яскравий і смачний шедевр до Пасхи....

¤ 
Браво, федерація!

Браво, федерація!

РОФФ зробила все, щоб зірвати суперкубок, і звинуватити у всьому “ОДЕК”...

¤ 
ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

Автопригоди за участі велосипедиста та мотоцикліста сталися у Рівному та Рокитнівському районі....

¤ Історія успіху
«Фірма Фармікс» тримає марку

«Фірма Фармікс» тримає марку

Ольга БАХАНОВА: «Пропонуємо понад 100 тисяч найменувань обладнання та витратних матеріалів від світових виробників»

Сучасну медицину неможливо уявити без лабораторної діагностики. Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє виявити хворобу на початковій стадії, запобігти подальшому її розвитку, значно скоротити витрати і пацієнта, і держави на лікування важких ускладнень та хронічних форм хвороб. «Якщо хворі видужують, то їх зціленню радіють не тільки вони самі, їх близькі та лікарі, а й наш колектив», – зауважила директор і засновник ПП «Фірма Фармікс» Ольга БАХАНОВА (на фото)....

¤ 

На Рівненщині з’явився клас на колесах

У Привільненській ОТГ, що на Дубенщині, старий недієвий автобус переобладнали в яскравий навчальний клас. Це вдалось зробити в рамках реалізації проекту «Територія свободи» в рамках обласного конкурсу ідей молодіжних ініціатив....

¤ 
Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Нинішній рік на Рівненщині можна з повним правом назвати роком сільської медицини. За останні кілька десятиріч не проводились такі масштабні будівельні та ремонтні роботи у ФАПАх, амбулаторіях та інших закладах сільської медицини, як у 2019 році. Потрібно відмітити вміння влади області налагоджувати співпрацю з поважними міжнародними фінансовими організаціями. Цього в історії області не було ніколи. В якості прикладу такої плідної співпраці варто нагадати проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров?я на службі у людей», в рамках якого проводяться роботи з оновлення та реконструкції 89 амбулаторій в різних районах області....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (7892)
2. Моє місто - найкраще [427] (4628)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (3860)
4. Секс із мусульманином [271] (3599)
5. Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (3548)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (3369)
7. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (3356)
8. Догляньте мене до смерті [278] (3196)
9. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3163)
10. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (2889)
11. Якщо у сні приснився вуж [219] (2250)
12. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2200)
13. Розклад руху автобусів [253] (2030)
14. Двох тяжкохворих сестер вилікував чоловік зі Здолбунова [465] (2011)
15. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (1994)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Розбірки в медичній галузі: (144)
2. *Дмитро Чекалкін: «Петро Порошенко зробив для України за п?ять років більше, ніж всі інші президенти за двадцять три роки» (141)
3. На Рівненщині з’явився клас на колесах (141)
4. «Фірма Фармікс» тримає марку (141)
5. Нічна погоня поблизу Рівного (140)
6. Браво, федерація! (140)
7. Понад 600 старшокласників опановують військове мистецтво (139)
8. Японські інвестори зацікавлені у співпраці з Рівненщиною (138)
9. Як вибирати сонцезахисні окуляри. На що звернути увагу (138)
10. Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено (138)
11. Бойова, але безгольова нічия у Калуші (137)
12. Тетяна Литвинова йде з СТБ (136)
13. Кілька варіантів глазурі для пасок (136)
14. ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб (133)
15. На Рівненщині затримали трьох «домушників» (132)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс