Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №629 від 14.11.2013p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Квітень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30


#Інноваційні технології

НУВГП: У майбутнє – з Triolan!

НУВГП: У майбутнє – з Triolan!

Найкращі провайдери України прагнуть до співпраці з провідним водогосподарським та природоохоронним вишем держави

Ринок телекомунікаційних послуг демонструє в останнє десятиліття дуже високі темпи зростання, відіграючи все більшу роль в соціально­економічному житті суспільства. Для того, щоб здобути успіх у галузі розвитку телекомунікацій, треба орієнтуватися на перспективу, а також на бажання бути кращими для своїх абонентів та корпоративних клієнтів, які, звісно, намагаються вибрати найбільш вигідного для себе інтернет­провайдера, що надає послуги найвищої якості та з такими преференціями, які часом непосильні провайдерам, котрі донедавна вважалися абсолютними лідерами ринку. Однак не тільки з цих міркувань виходило керівництво Національного університету водного господарства та природокористування, приймаючи рішення відмовитись від послуг компанії “Воля­Кабель” на користь компанії Triolan. Це рішення в. о. ректора НУВГП Микола КОРЕЦЬКИЙ оголосив журналістам у п’ятницю, 8 листопада, під час зустрічі з генеральним директором компанії “Воля­Кабель” Сергієм БОЙКОМ.

“Екслюзивний договір” про співпрацю з рідним батечком

Характеризуючи п’ятирічну історію співпраці університету з компанією “Воля-Кабель”, професор Микола Корецький наголосив на тому, що компанія надає послуги лише кільком об’єктам в головному корпусі. Гуртожитки ж обслуговує приватний підприємець Оксана Пашинська, донька екс-ректора НУВГП Василя Гурина. І робить вона це на “ексклюзивних умовах”, згідно з договором від 8 квітня 2010 року, укладеним на 10 років з рідним батечком, який на той час обіймав посаду ректора. Причому права державного навчального закладу були в документі менш захищені, ніж права приватного підприємця. У випадку дострокового розірвання університет мав компенсувати підприємливій особі Оксані Пашинській не тільки понесені затрати, а й упущену вигоду з моменту розірвання договору до кінця терміну його дії.

До речі, розроблений пані Пашинською проект надання телекомунікаційних послуг у гуртожитках НУВГП оцінено нею в чималу суму, хоча документація відсутня. “Зараз ми встановлюємо, як це трапилося, - зазначив Микола Корецький. - В університеті повністю відсутні будь-які акти виконаних робіт, дозволи, які б надавалися його керівництвом приватному підприємцю Пашинській для виконання тих чи інших робіт, звіти про встановлене підприємцем у гуртожитках обладнання на суму, буцімто, понад один мільйон гривень, але це нічим не підтверджено”.

- Крім того, - наголосив професор Корецький, - договір із приватним підприємцем Пашинською на оренду приміщення для серверу був укладений з порушенням умов оренди. Міністерство освіти і науки України дало дозвіл лише на два роки, а договір фактично був укладений на три. Керівницт­вом університету були вжиті заходи щодо розірвання цього договору та перегляду умов договору співпраці з приватним підприємцем Пашинською. Ми виявили бажання повністю перейти на обслуговування компанією “Воля-Кабель”, на що вже отримали попередню згоду її керівництва. Але через два тижні перемовин нам було в цьому відмовлено: мовляв, продовжувати договірні відносини університет може тільки з даним підприємцем.

Що стосується Пашинської, то вона зобов’язалася взяти на обслуговування гуртожитки № 7 та № 8, проте роботи там були виконані фірмою “Воля-Кабель” і створюють загрозу для їх мешканців. Адже ця фірма проклала мережу в гуртожитки без будь-яких дозволів та приписів.

- В мене склалося враження, що “Воля-Кабель” і Пашинська пов’язані між собою, - зазначив Микола Корецький. - Інакше яким чином пояснити переукладання вже в цьому році договору між “Воля-Кабель” та автотранспортним технікумом на приватного підприємця Пашинську. Тому, як службова особа, я подав заяву на корупційні дії Василя Гурина, який, як службова особа, не мав права укладати угоду зі своєю донькою на надання пос­луг приватним підприємцем державній установі.

Всі роботи Triolan проводить за свій рахунок

Під час зустрічі професор Корецький наголосив на тому, що університет - а це сім корпусів та вісім гуртожитків - категорично не задоволений рівнем надання телекомунікаційних послуг.

- Сьогодні, - сказав Микола Христофорович, - сучасна вимога: мати скрізь, у будь-якій точці, функцію Wi-Fi. Тим більше, що це необхідно для такого інноваційного навчального закладу, яким є Національний університет водного господарства та природокористування, як ВНЗ четвертого рівня. Такої функції в такому масштабі в університеті немає, що змусило нас шукати більш ефективного інтернет-провайдера, який міг би надавати телекомунікаційні послуги в повному обсязі, не ділячи університет на гуртожитки і навчальні корпуси. Це повинна бути сучасна цілісна система з відповідною швидкістю, якістю та організацією роботи. До нас звернувся інтернет-провайдер Triolan із пропозицією надати більш якісні послуги зі швидкістю до 1 Гбіт/c та з готовністю вкласти 1,5-2 мільйони гривень у розвиток університетської мережі. Після зустрічі зі мною ви зможете переконатись в ефективності цієї роботи: за два тижні ми змогли безкош­товно для університету, за рахунок провайдера, запустити в роботу центр дистанційної освіти, який надає можливість працювати по всій Україні та, практично, в усіх країнах світу. Не проводилося ніяких тендерів у зв’язку з тим, що послуга надається навчальному закладу безкоштовно. Створили свою комісію, провели свій конкурс і повідомили про його результати на власному сайті.

Чим привабив університет Triolan? По-перше, наданням послуг Інтернету та кабельного телебачення в усі корпуси та гуртожитки університету. По-друге, створенням на території всіх навчальних корпусів мережі Wi-Fi. І по-третє, встановленням відеоспостереження, яке дасть можливість університету зекономити чималі кошти на створенні централізованої системи охорони. Всі роботи компанія Triolan, на відміну від попереднього провайдера, проводить за свій рахунок, абонентська плата університетом не сплачується. Triolan навіть сплачує університету 5% з абонентської плати, яка надходить з території, підпорядкованої навчальному закладу. НУВГП також користується багатьма різними перевагами, пов’язаними з тарифами і сервісним обслуговуванням. Якщо Тріолан ставить обладнання і обслуговує його своїм коштом, то “Воля-Кабель” донедавна лише допускала можливість відшкодування НУВГП цих витрат. Якщо Triolan пропонує встановити Wi-Fi і в навчальних корпусах, і в гуртожитках, то “Воля-Кабель” - тільки в гуртожитках. Підприємець Оксана Пашинська взагалі не надала ніяких пропозицій. Тож університет виходив з того, які технічні можливості в кожного провайдера, та що вони можуть нам запропонувати і зробити.

“У діях пана Тарасюка я побачив ознаки корупційних діянь”

Не обминув увагою в. о. ректора Микола Корецький і свої стосунки із засобами масової інформації та, зокрема, з головою обласної організації Національної спілки журналістів України, представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Рівненській області Дмитром Тарасюком:

- Пан Тарасюк прийшов до мене разом із регіональним представником компанії “Воля-Кабель”. Перше, з чого почав розмову: “Чому ви зв’язалися з інтернет-провайдером Triolan? Він такий поганий…”. Я зробив йому зауваження: “Ви прийшли з представником “Воля-Кабель”, тож розмовляйте за “Воля-Кабель”. Після чого представник Нацтелерадіо почав мені погрожувати: “Я вам влаштую… Я бачу, чого з вами не хочуть працювати журналісти… Ви мене ще побачите…”. Тож у діях пана Тарасюка, що тиснув на мене в інтересах комерційної структури, з якою університет мав намір розірвати договір про співпрацю, я побачив ознаки корупційних діянь. Як службова особа, я подав заяви в прокуратуру, Комісію з журналістської етики, Спілку журналістів та в Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення, представником якої він є в Рівненській області. Далі навколо мене починається метушня і суєта. Збирається журналістський пул, проти мене готується інформаційна атака, мета якої - показати, який Корецький поганий, що він не так робить, кого він образив, як використовуються в університеті кошти. Очікую таку масовану атаку вже з понеділка наступного тижня.

Я працюю в університеті з червня минулого року, доступний усім журналістам. Єдиний у мене конфлікт був з інформаційним порталом “Четверта влада”, з сім’єю Торбичів, які, вважаю, подають невиважену і не коректну інформацію, безпідставно ображаючи при цьому людей. З приводу діянь подружжя Торбичів я подав дві заяви в Комісію з журналістської етики, яка на сьогоднішній день розслідує ці діяння. Всі дії Торбичів і Тарасюка по звинуваченню та ображанню мене вважаю переслідуванням мене як людини і як службовця. Я готовий відстояти свою честь.

P.S. Того ж дня, 8 листопада, коли відбулася зустріч в. о. ректора НУВГП Миколи Корецького з генеральним директором компанії “Воля­Кабель” та журналістами, у садибі керівника університету приблизно о 22.30 сталося займання трансформаторної підстанції, внаслідок чого вона повністю знищена вогнем, а всі оселі, підключені до неї, залишилися без електропостачання. На місце події прибули “надзвичайники” та слідча група міліції. Причини, що призвели до пожежі, з’ясовуються.

14.11.2013Олександр ОЛЬХОВИК


Переглядів: 88

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 909 від 18.04.2019p.
¤ 
Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Без чого не можна уявити собі великодній стіл? Звичайно ж, без крашанок та писанок — символів зародження нового життя і традиційних подарунків на Пасху. Саме з них починається святкова трапеза, їх дарують близьким та рідним, йдучи у гості, роздають бідним і залишають у церкві. Та прикрасити великоднє застілля крашанками, пофарбованими в один колір, якось банально. Тому, пропонуємо вам найкращі ідеї, як із звичайного яйця зробити яскравий і смачний шедевр до Пасхи....

¤ 
Браво, федерація!

Браво, федерація!

РОФФ зробила все, щоб зірвати суперкубок, і звинуватити у всьому “ОДЕК”...

¤ 
ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

Автопригоди за участі велосипедиста та мотоцикліста сталися у Рівному та Рокитнівському районі....

¤ Історія успіху
«Фірма Фармікс» тримає марку

«Фірма Фармікс» тримає марку

Ольга БАХАНОВА: «Пропонуємо понад 100 тисяч найменувань обладнання та витратних матеріалів від світових виробників»

Сучасну медицину неможливо уявити без лабораторної діагностики. Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє виявити хворобу на початковій стадії, запобігти подальшому її розвитку, значно скоротити витрати і пацієнта, і держави на лікування важких ускладнень та хронічних форм хвороб. «Якщо хворі видужують, то їх зціленню радіють не тільки вони самі, їх близькі та лікарі, а й наш колектив», – зауважила директор і засновник ПП «Фірма Фармікс» Ольга БАХАНОВА (на фото)....

¤ 

На Рівненщині з’явився клас на колесах

У Привільненській ОТГ, що на Дубенщині, старий недієвий автобус переобладнали в яскравий навчальний клас. Це вдалось зробити в рамках реалізації проекту «Територія свободи» в рамках обласного конкурсу ідей молодіжних ініціатив....

¤ 
Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Нинішній рік на Рівненщині можна з повним правом назвати роком сільської медицини. За останні кілька десятиріч не проводились такі масштабні будівельні та ремонтні роботи у ФАПАх, амбулаторіях та інших закладах сільської медицини, як у 2019 році. Потрібно відмітити вміння влади області налагоджувати співпрацю з поважними міжнародними фінансовими організаціями. Цього в історії області не було ніколи. В якості прикладу такої плідної співпраці варто нагадати проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров?я на службі у людей», в рамках якого проводяться роботи з оновлення та реконструкції 89 амбулаторій в різних районах області....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (7849)
2. Моє місто - найкраще [427] (4600)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (3846)
4. Секс із мусульманином [271] (3584)
5. Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (3527)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (3354)
7. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (3331)
8. Догляньте мене до смерті [278] (3186)
9. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3151)
10. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (2876)
11. Якщо у сні приснився вуж [219] (2240)
12. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2189)
13. Розклад руху автобусів [253] (2022)
14. Двох тяжкохворих сестер вилікував чоловік зі Здолбунова [465] (2003)
15. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (1986)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Японські інвестори зацікавлені у співпраці з Рівненщиною (117)
2. Понад 600 старшокласників опановують військове мистецтво (115)
3. Тетяна Литвинова йде з СТБ (110)
4. Браво, федерація! (110)
5. Розбірки в медичній галузі: (110)
6. Нічна погоня поблизу Рівного (108)
7. «Фірма Фармікс» тримає марку (107)
8. Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено (107)
9. На Рівненщині з’явився клас на колесах (106)
10. *Дмитро Чекалкін: «Петро Порошенко зробив для України за п?ять років більше, ніж всі інші президенти за двадцять три роки» (105)
11. Бойова, але безгольова нічия у Калуші (104)
12. *«Ми за Україну!». (104)
13. Як вибирати сонцезахисні окуляри. На що звернути увагу (104)
14. Представників міжнародної японської компанії зацікавив рівненський сміттєпереробний завод (101)
15. Кілька варіантів глазурі для пасок (101)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс