За словами керівника Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України при Рівненському обласному військкоматі Володимира Савчука, упродовж двох років на Рівненщині посвідчення учасника бойових дій отримали 377 чоловік. Але до сьогодні переважна більшість звернень військовослужбовців, які виконували завдання у зони проведення АТО, стосується саме питань отримання статусу учасника бойових дій.
Як виявляється вони з різних причин не змогли оформити необхідні документи під час служби і набути цього статусу. Дехто з демобілізованих стикнувся із проблемою збереження за ними робочого місця на підприємствах та в установах, де вони працювали раніше. Також дописувачі звертаються із проханням надання можливості різного роду реабілітації.
Тільки за лютий 2016 року за консультаціями до Регіональної громадської приймальні Міністра оборони в Рівному звернулись більше сотні військовослужбовців та членів їхніх родин. А на особистий прийом прийшли тільки 11 із них.
“Дві третини таких звернень стосуються рівня нашої компетенції, — зазначив Володимир Савчук. — А ті, які потребують вирішення за участі керівництва Збройних Сил та Міноборони, ми реєструємо та встановленим порядком скеровуються до вищих інстанцій”.
Набагато важче вирішувати проблеми дописувачів, більшість з яких з незрозумілих причин бажають залишитись невідомими, але при цьому отримати вичерпні відповіді. Військовий юрист зауважив, що з анонімними листами ніхто працювати не буде. Він також розповів, що при Рівненській облдержадміністрації діє центр з питань АТО, який теж займається розв’язанням проблем учасників конфлікту на Донбасі. Із цим Центром налагоджено тісну співпрацю. Облік звернень військовослужбовців та членів їхніх сімей ведеться паралельно, що забезпечує швидший пошук шляхів подолання проблем в регіоні.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |