Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №813 від 08.06.2017p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

Актальні ціни на бензин, дизель.
Олас - якісне пальне.

  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Липень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Серпень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31


#Ракурс здоров'я

Лікують бджолині продукти

Лікують бджолині продукти

Спожитих протягом року 3 кг меду достатньо для організму, щоб забезпечити його глюкозою. Так радить зробити людина, яка з дитинства закохалася в бджіл, усе життя вивчала їх, для якої робота стала науковим пізнанням цих крилатих сонячних «лікарів». Віктор Поліщук, почесний професор Національного університету біоресурсів і природокористування кафедри бджільництва ім. В.А. Нестерводського, де протягом багатьох років вивчали властивості складових частин продуктів бджільництва, поділився накопиченими знаннями й лабораторними дослідженнями.

Усі лектори наголошували на важливості купувати мед та інші продукти бджільництва лише в знайомих пасічників чи на ринках, де проводиться лабораторний аналіз, щоб не придбати неякісний продукт.

- Мед, із точки зору технології, - продовжує Віктор Петрович, - має бути визрілим. Якось лаборанти Житнього ринку в Києві розповіли мені про випадок, коли чоловік привіз на продаж мед, й за всіма показниками він був чудовий. І водність, і діастазне число, й органолептична оцінка, - все давало підставу дозволити реалізацію меду, але працівники лабораторії пояснили цьому чоловікові, що зараз його мед ще не бажаний у реалізації, бо він ще не визрів. У ньому не відповідає співвідношення простих цукрів (це так звані інвертні цукри, в яких однакова концентрація глюкози й фруктози) та сахарози, якої було в меду 10%. Виявляється, бджоляр забрав мед із пасіки раніше, а роль бджоли у виробленні меду надзвичайно велика, щоб зробити його оптимальним для людського організму. Йому порадили потримати мед ще 2 місяці, й та інвертація, що бджоли не доробили, діятиме після відкачування, тоді й відсоток сахарози зменшиться й до 4 і до 3. Сахарози в меду має бути не більше 5%.

Віктор Петрович радить усім людям похилого віку на ніч з’їсти ложечку меду із водичкою, щоб заспокоїти свій організм і гарно спати.

- Мед насичений біологічно активними сполуками, які забезпечують бактеростатичність. Це одна з надзвичайних властивостей бджолиного продукту. Коли антибіотиків ще не було, під час війни хворих рятували медом...

Продукт має зберегти свої властивості

Це дуже важливо, переконує лікар вищої категорії, завідувач лабораторії біологічно активних продуктів бджільництва Національного наукового центру «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича», віце-президент громадської організації «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів», почесний апітерапевт України Петро Вітенко. У його лікарській практиці чимало випадків, коли саме бджолопродукти допомагали позбутися різних захворювань, де медицина була безсилою. Лікар із 20-річним досвідом в апітерапії вважає, що бджола - це послання Господа людині. І це послання чи код людина повинна розшифрувати з користю для себе.

- Хочу нагадати, - розповідає Петро Петрович, - що в 1947-1950 роках в Японії проводили дослідження, ініціатором яких став уряд країни. Після ядерного бомбардування Хіросіми та Нагасакі в 1945 році 3 мільйони осіб отримали радіаційні ураження, й виникла потреба знайти активні ефективні субстанції, які мали б радіопротекторні властивості й могли допомогти організмові протистояти радіації. Було вивчено багато біологічно активних продуктів рослинного й тваринного походження, вивчали продукти моря та океану. Та продукти бджільництва, передусім маточне молочко та перга, взяли гору!

Із тих пір в Японії існує державна програма: всі діти віком до 14 років отримують нативне маточне молочко безкоштовно. Ось це справді державний підхід! Отож за останні 50 років японці вийшли на перше місце у світі за тривалістю життя, за показниками фізичного росту вони наздогнали фінів. Але найцікавіше - їхня нація помітно зросла інтелектуально.

Усі бджолині продукти дуже корисні, але користь вони мають лише тоді, коли правильно вибрані у бджоли, акцентує курсантам Петро Петрович. Тобто, правильно законсервовані й правильно приготовлені, й людина правильно їх уживає.

- Наприклад, трутневий гомогенат. Раніше бджолярі його викидали. Ця субстанція за своєю активністю не поступається маточному молочку й має значно більше ферментів та гормональних груп. І це гарне харчування для чоловіків. Майже всі чоловіки після 30 - 40 років хворіють на простатит, який із часом переходить в аденому. А гомогенат дуже ефективний за різних чоловічих захворювань та чоловічої безплідності. Бо трутень - це чоловіча особина й у ньому є чоловічі статеві гормони.

Але найбільшу кількість статевих гормонів ми можемо вибрати в трутневої личинки на 10 -11-й день її розвитку. Бджола годує личинку маточним молочком перші 3 доби, й до 7-го дня в ній переважають саме жіночі статеві гормони. І якщо такий гомогенат дати приймати чоловікові, він не буде ефективним. Тому дуже важливо, щоб трутень був одного віку. І він має бути живим, і готувати його потрібно відразу ж. Ось тоді в ньому зберігаються всі гормони, ферменти, й тоді препарат допоможе.

У моїй практиці я даю пацієнтам 50% розчин гомогенату трутня з медом. Призначаю по 1 ч. л. на добу. Це 2 г чистого гомогенату. Формула застосування: приймати 4 тижні й 10 днів перерва. Курс - 4 тижні. Застосовую цю схему за жіночої безплідності, клімаксу, порушення менструального циклу, безплідності чоловіків, простатиту, аденоми передміхурової залози . Гомогенат для жінок і чоловіків готується з різного за віком розплоду. Також у комплексі призначаю прийом маточного молочка, перги, прополісу.

У разі чоловічих хвороб я рекомендую також пити підмор (готую настоянку тільки (!) з льотної бджоли). Пити потрібно крапельками та тривалий час - до 6 місяців без перерви. У більшості випадків результатом лікування в чоловіків ми мали зняття запалення залози, відновлення статевих функцій, зменшення аденоми предміхурової залози, а іноді й зникнення аденоми. У жінок відновлювався менструальний цикл, розв’язувалося питання безплідності.

Ще один дуже корисний продукт - перга. Це унікальний натуральний біологічно активний продукт з особливими різноплановими гепатопротекторними й оздоровчими властивостями. Утворюється з пилкового обніжжя (зібраних бджолами зерен пилку) після двотижневих мікробіологічно-біохімічних реакцій, що проходять у спеціальних умовах бджолиного вулика.

- Хочу особливо підкреслити, - розповідає апітерапевт, - що, незважаючи на схожість хімічного складу перги та пилку, саме пергу й тільки пергу можна розглядати як один із кращих продуктів для лікування й оздоровлення людини, вироблений природою. Пов’язане це з тим, що практично всі біологічно активні компоненти, що містяться в перзі, засвоюються людським організмом, чого не можна сказати про пилок, бо засвоюється тільки частина його компонентів.

Дані вчених-фармакологів, біохіміків, лікарів із різних країн світу, отримані про пергу, дають підстави впевнено констатувати, що за якістю наявних у ній біологічно активних компонентів та їх різнопланового й вельми ефективного впливу на організм людини подібного продукту в природі не існує. Спроби отримання перги штучним шляхом в умовах лабораторії не увінчалися успіхом.

Бджола сіла на квіточку, кожний пилочок змочила своєю слиною й поклала в кишеньки на задні лапки. А в слині у бджоли є ферменти, й поки вона летить, ці ферменти вже починають діяти на пилок. Прилетівши у вулик, вона передає його іншим бджолам по драбинці, остання склала в стільники, утрамбувала, залила зверху медом. Кожний стільник обробляють бджоли прополісом, тобто - дезінфікують. Бджоли дуже охайні. І ось у цьому безповітряному просторі за певної температури відбувається ферментативний процес, молочнокисле бродіння, за якого протягом двох тижнів пилок перетворюється на пергу. Вона швидко окиснюється, тому її потрібно після збору відразу законсервувати медом (50% перги на 50% меду). Із цієї «консерви» згодом можна готувати різні апісуміші.

Маючи великий досвід лікування, ми знайшли оптимальні схеми лікування бджолопродуктами. Готові форми апісумішей готуємо винятково з високоякісної сировини. І констатуємо високу ефективність бджолопродуктів: бджолиної отрути, трутневого гомогенату, перги, прополісу, маточного молочка, воскової молі тощо для лікування й оздоровлення людини.

Поєднання бджолиних продуктів збільшує їх ефективність у рази

У цьому на курсах підвищення кваліфікації бджолярів запевнила старший науковий співробітник лабораторії біологічно активних продуктів бджільництва Національного наукового центру «Інститут бджільництва імені П. Прокоповича» Галина Давидова. Вона розповіла курсантам про секрети створення медових композицій.

- Ми займаємося науковим обґрунтуванням застосування дієтичних добавок на основі продуктів бджільництва та рослинної сировини, які помічні за певних захворювань. І пропонуємо застосувати їх у клініках для полегшення перебігу хвороб чи в комплексному лікуванні, що проводиться згідно з клінічними протоколами надання медичної допомоги, - говорить Галина Іванівна. - Наша лабораторія розробляє рецептуру й відпрацьовує технологію отримання дієтичних добавок.

Якщо технологію дотримано, то й корисні речовини залишаються й приносять користь. Наприклад, коли ми працюємо з медом, то намагаємося використати дрібнозернистий мед. Бо великокристалізований може розшаруватися, особливо, якщо до нього додати якісь настоянки чи екстракти. Також звертаємо увагу на вологість меду: що вона вища (в ній більше води), то швидше мед може забродити. Вологість не повинна перевищувати 19%. Не менш важливим є дотримання температури. Дрібнокристалізований мед зазвичай щільний і його важко розмішувати. Тому його треба розігріти до температури 400С, щоб легко змішати. За вищої - певні елементи руйнуються. Та якщо мед змішують із маточним молочком, його трошечки охолоджують. Бо навіть за температури 30-350С маточне молочко може зруйнуватися. Просто змішати компоненти недостатньо. До речі, апіфітокомпозиція на основі меду та маточного молочка значно стимулює фізичну працездатність та витривалість. Вона рекомендується спортсменам та людям важкої фізичної праці.

Галина Іванівна запропонувала бджолярам корисне прополісне масло на основі вершкового масла 82% жирності: до 200 г масла додати 50 г подрібненого прополісу. Поставити на водяну баню й увесь час розмішувати дерев’яною паличкою. Коли масло розтане, додати подрібнений прополіс і перемішувати 7 хв. Як тільки піночка заспокоїться, профільтрувати через 2 шари марлі. У ній залишиься 50 г прополісу. А в жир вийде жиророзчинна фракція - біологічно активна частина прополісу. Цим маслом перед виходом на вулицю можна змащувати носик, особливо діткам, ізсередини. Діє як профілактичний засіб від застудних хвороб, ефективний за герпесу та ран. Із тієї частини, що залишилася в марлі, зробити коржик і прикласти до хворих суглобів.

Можна зробити засіб на олії для змащування рук, ранок, носа, допомагає він і за гаймориту. Добре поєднати соняшникову та оливкову олії (по 50% кожної). На 200 мл такої суміші додається 50 г подрібненого прополісу та як загущувач - 15 г воску. Такий засіб готується на вогні 5 хв.

- Для ректальних та вагінальних свічок використовується масло какао. Це найкраща форма донесення біологічно активних продуктів до нашої крові, оминаючи шлунок та кишковий тракт, - каже Г.Давидова. - Одна свічка важить десь 2 г, і в ній міститься 400 мг біологічно активних речовин. А складовими можуть бути густа витяжка прополісу й різні трави. Наприклад, свічка з чистотілом добре допомагає за аденоми простати та фіброміоми; із екстрактом п’явки зараджує в разі вузлового геморою.

08.06.2017


Переглядів: 477

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 926 від 15.08.2019p.
¤ 
Особливі спортсмени вибороли І місце на чемпіонаті України

Особливі спортсмени вибороли І місце на чемпіонаті України

З 2 по 4 серпня у місті Дніпро проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату....

¤ 
«Верес» здобуває другу поспіль перемогу у чемпіонаті!

«Верес» здобуває другу поспіль перемогу у чемпіонаті!

Рівненський «Верес» здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. У стартовому домашньому матчі сезону рівняни обіграли «Чайку» завдяки голу Дмитра Ховбоші....

¤ 
На Рівненщині вербували жінок для сексуальної експлуатації за кордоном

На Рівненщині вербували жінок для сексуальної експлуатації за кордоном

У рамках досудового розслідування, розпочатого за фактом торгівлі людьми, слідчі слідчого управління ГУНП в Рівненській області повідомили про підозру у вчинені злочину трьом рівнянкам. Нині вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання....

¤ 
Рівненщиною можна буде подорожувати віртуально

Рівненщиною можна буде подорожувати віртуально

Тож невдовзі усі охочі зможуть побувати в різних куточках області прямо з моніторів своїх гаджетів....

¤ 
На Рівненщині модернізують службу «швидкої» допомоги

На Рівненщині модернізують службу «швидкої» допомоги

В Рівненській області створять нову оперативну диспетчерську. Модернізована служба працюватиме на базі Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Фахівці централізовано прийматимуть виклики і до пацієнта виїжджатиме та машина, яка знаходиться найближче....

¤ 
У Рівному психолог Нацгвардії врятувала життя жінці

У Рівному психолог Нацгвардії врятувала життя жінці

Діловода психологічної служби Юлію Сухан знає весь особовий склад військової частини 3055 Нацгвардії як людину, яка завжди готова вислухати. Проте вона може не лише рятувати серця мудрою порадою, а й життя. У цьому переконалася рівнянка, яка ледве не померла біля супермаркету....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (16771)
2. Моє місто - найкраще [427] (6081)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (6056)
4. Секс із мусульманином [271] (5244)
5. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (5066)
6. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (4631)
7. Догляньте мене до смерті [278] (4617)
8. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (4604)
9. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (4498)
10. Як позбутися шпори на п’яті [850] (4046)
11. Якщо у сні приснився вуж [219] (3182)
12. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (3145)
13. Кращі засоби для потенції чоловіків - ТОП-10 [891] (3055)
14. Коли розпочинати садити городину [599] (2955)
15. Розклад руху автобусів [253] (2919)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Кореччина: чоловік вбив дружину (221)
2. Рівнянина арештували за підозрою у вчиненні серії зґвалтувань (216)
3. На Рівненщині внаслідок двох ДТП постраждало четверо осіб (216)
4. «Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків» працюватиме у Рівному (202)
5. Три державні банки знову видають «теплі кредити» для ОСББ (201)
6. Зловмисник ледь не до смерті побив незнайомого (200)
7. Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека перетворилася на справжній будівельний майданчик (200)
8. Жнива на Рівненщині – на фінішній прямій (200)
9. Понад 3 тисячі вакансій може запропонувати Рівненська обласна служба зайнятості (199)
10. Навіщо ґазди «солять» грядки (199)
11. На Рівненщині реалізують 12 освітніх проєктів за кошти ДФРР (198)
12. Щодо застосування нових форм фінансової гарантії (197)
13. Що треба знати про сидерати (197)
14. Як отримати багатий врожай озимого часнику (195)
15. Стало відомо, хто буде пародіювати Володимира Зеленського у «Вечірньому Кварталі» (194)
 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс